ROK SZKOLNY 2014 / 2015

W dniu 9.10.2014 r. w Olszynie odbyła się Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego w województwie dolnośląskim połączona z finałami największej imprezy organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” we Wrocławiu Finałem Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Dolnośląskiej Gimnazjady i Licealiady Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Oficjalnej inauguracji sportowego roku szkolnego dokonał Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski, a biegi przełajowe zainaugurował Patron Imprezy, która już po raz 13. odbywała się w Olszynie – Burmistrz Olszyny Leszek Leśko.

W ramach Inauguracji oficjalnie ogłoszono wyniki współzawodnictwa sportowego szkół Dolnego Śląska za rok szkolny 2013/2014. Najlepszych osiem szkół

w każdej kategorii otrzymało z rąk Marszałka specjalne certyfikaty poświadczające zdobyte miejsca oraz nagrody w postaci sprzętu sportowego.

W sportowej rywalizacji szkół Dolnego Śląska, sklasyfikowanych zostało 547 szkół podstawowych.

Nasza szkoła zajęła 18 miejsce. Gratulujemy wszystkim uczniom – sportowcom.

Klasyfikacja 30 najlepszych szkół: