Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Rok szkolny 2020/2021

Artykuły

KAMIENNA GÓA - MOICH MARZEŃ

2021-01-26

Mamy wyniki konkursu plastycznego „KAMIENNA GÓRA-MOICH MARZEŃ”. Projekt i konkurs realizowany był przez Fundację „Merkury” i Młodzieżowy Sejmik Dolnośląski. Nasz kolega Grzegorz Chodkowski  przewodniczący Sejmiku Młodzieżowego w naszym powiecie przekazał nagrody i dyplomy naszym laureatom Uśmiech A są to:  Michalina Czyż kl.4d, Oliwia Klimek kl. 4d, Dominika Bednarczyk kl. 5a, Oskar Kwieciński kl.5b, Julia Macal kl.7d, Bartosz Wąsik kl.7b.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Czytaj więcej o: KAMIENNA GÓA - MOICH MARZEŃ

konkurs historyczny

2021-01-11

W listopadzie 2020 roku uczniowie klas 4-8 wzięli udział w szkolnym konkursie „Historia naszej szkoły i kościoła Matki Bożej Różańcowej”, przygotowanym przez nauczycielki historii- Joannę Bodzek i Ewelinę Wielocha.

Czytaj więcej o: konkurs historyczny

Dear Santa Claus

2020-12-18

Pisanie listów w tych czasach to rzadkość. Jednak uczniowie SP1 postarali się z całych sił aby Święty Mikołaj, jak co roku otrzymał listy od dzieci z ich prośbami.

Czytaj więcej o: Dear Santa Claus

Konkurs mikołajkowy 1-3

2020-12-15

W naszej szkole, w grudniu 2020 r., odbył się Konkurs Mikołajkowy dla klas 1-3. Konkurs miał charakter zabawy każdy uczestnik, który wziął udział w konkursie wysłał zdjęcie do organizatora jak spędza Mikołajki. Za udział w konkursie bardzo dziękujemy.

Czytaj więcej o: Konkurs mikołajkowy 1-3

Zakładka do książki – Stop przemocy!

2020-11-19

W naszej szkole, w październiku 2020 r., przy współpracy z MOPS w Kamiennej Górze z Zespołem Interdyscyplinarnym ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie odbył się konkurs plastyczny, przeciwdziałanie przemocy – Zakładka do książki – Stop przemocy!

W konkursie wzięło udział 204 uczniów klas 1-8.

Czytaj więcej o: Zakładka do książki – Stop przemocy!

Śniadanie, że u la la!

2020-11-01

Pierwsze śniadanie jest dla dzieci najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Badania potwierdzają, że uczniowie, którzy spożywają prawidłowo skomponowane śniadanie szybciej pracują na lekcjach, popełniają mniej błędów, mają więcej pomysłów i uzyskują lepsze wyniki w testach na sprawność fizyczną.

Czytaj więcej o: Śniadanie, że u la la!

Everday is Holiday - październik

2020-10-27

W październiku odbył się kolejny konkurs z języka angielskiego w ramach projektu „Everyday is Holiday”

Uczniowie mieli za zadanie napisać List do Ministra Edukacji Narodowej!!!

Konkurs był połączeniem Święta Edukacji Narodowej z Narodowym Dniem Pisania listów.

Komisja w składzie:

E. Kolat

P. Urban

A. Kosturek

miała niełatwe zadanie aby wyłonić laureatów. Ostatecznie jednak:

Pierwsze miejsce zdobył Kamil Kubacki

Drugie miejsce Nadia Misan

Trzecie miejsce Bartosz Wasik

Laureatom GRATULUJEMY!!

Czytaj więcej o: Everday is Holiday - październik

Every day is holiday

2020-10-07

We wrześniu w naszej szkole odbył się pierwszy konkurs w ramach szkolnego projektu językowego „Every day is holiday”. Uczniowie mieli  za zadanie stworzyć własny komiks w języku angielskim, o wybranej tematyce. Prace wszystkich uczniów były oszałamiające, jednak udało się wyłonić te najlepsze.

Gratulujemy Laureatom!

Organizatorki:

E. Kolat
A. Kosturek
P. Urban

Czytaj więcej o: Every day is holiday

NASZA POLSKA ZŁOTA JESIEŃ

2020-10-13

Uczniowie Edukacji Wczesnoszkolnej wzięli udział w cyklicznym konkursie ukazującym piękno polskiej jesieni. W tym roku w zmienionej formule konkursu uczestnicy przesyłali jesienne zdjęcia.

Czytaj więcej o: NASZA POLSKA ZŁOTA JESIEŃ

Rebus chemiczny

2020-09-28

Szkolny konkurs dla klas 7-8 na najlepszy „Rebus chemiczny” pokazał, że chemia zajmuje wyjątkowe miejsce w sercach uczniowskiej społeczności i głowach zwycięskiej czwórki: Katarzyny Pawłowskiej (8f), Poli Kaczmarek (8a), Bartosza Wasika (7b) i Julii Macal (7d).

Czytaj więcej o: Rebus chemiczny