Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Wydarzenia / 2020 /2021

2020 /2021

Artykuły

Świąteczne życzenia

2020-12-16

Zbiórka dla Burka

2020-12-16

Na przełomie września i października klasa 7b pod opieką pani Anety Szewczyk zorganizowała zbiórkę darów dla zwierzaków ze Schroniska Małych Zwierząt w Jeleniej Górze.

Wspólnymi siłami udało się zebrać mnóstwo koców, karmy suchej, mokrej, zabawek, misek i innych potrzebnych artykułów. Dary dla schroniska zostały przekazane na początku listopada.

W imieniu wszystkich merdających ogonów bardzo dziękujemy uczniom za wsparcie, hojność i ogromne serce dla zwierząt. Liczymy, że w następnym roku uda nam się ponownie zorganizować podobną zbiórkę.

Czytaj więcej o: Zbiórka dla Burka

Święta, święta, święta ...

2020-12-15

Mikołajkowe śpiewanie

2020-12-07

Nauczyciele z kamiennogórskiej "JEDYNKI" postanowili zrobić niespodziankę swoim uczniom, którzy od kilku tygodni uczą się zdalnie ze swoich domów. Z okazji Mikołajek spotkali się na długiej przerwie w szkolnej auli i z dedykacją dla swoich podopiecznych odśpiewali piosenki z zimowego repertuaru. W szkole choć przez chwilę zrobiło się głośno i radośnie ...

Czytaj więcej o: Mikołajkowe śpiewanie

Jesteśmy już uczniami

2020-10-28

We wtorek, 27 października 2020 r. , w szkolnej auli naszej odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej Szkoły. W uroczystości wzięło udział 61 uczniów. W tym trudnym czasie uroczystość odbyła się w trzech odsłonach dla poszczególnych klas. Pani dyrektor Katarzyna Bielewicz-Czyczkan przyjęła w szeregi społeczności szkolnej wszystkie przybyłe pierwszaki, które odświętnie ubrane, w czerwonych biretach złożyły ślubowanie. Świadkami tego wydarzenia były wychowawczynie klas.

Program artystyczny przygotowały dzieci z klas: 3a i 3c pod opieką pani Katarzyny Grzelak. Oprawą muzyczną zajęły się panie: Ania Kosturek i Karolina Ryter-Kmak. Uroczystość prowadzili Yasmin Atta (4d) i Adam Wiśniewski (4b). Dekoracje przygotowała pani Magdalena Etryk.

Całość uwiecznił na fotografiach pan Grzegorz Tomaszewski.

Na zakończenie uroczystości każdy pierwszak otrzymał dyplom i pełen niespodzianek kuferek ufundowany przez rodziców.

Czytaj więcej o: Jesteśmy już uczniami

Bezpieczna droga do szkoły

2020-10-07

Zakończył się wrzesień, a wraz z nim działania dotyczące bezpiecznej drogi do szkoły. Jak co roku z najmłodszymi uczniami naszej szkoły spotkała się inspektor ds. Nieletnich pani Marta Nieć. Tym razem omawianie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach miało inny charakter. Indywidualnie z każdą klasą omawiane były najważniejsze przepisy ruchu drogowego oraz zasady, jakie należy przestrzegać, gdy najmłodsi sami zostają w domu.

Czytaj więcej o: Bezpieczna droga do szkoły

Sprzątanie świata

2020-10-06

27AKCJA

Sprzątanie świata - Polska pod hasłem
,,Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję”

Czytaj więcej o: Sprzątanie świata

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2020-10-03

W tym roku obchodzony nieco skromniej, zgodnie z przepisami sanitarnymi, ale równie ciekawie Uśmiech. Dzisiaj, uczniowie wyłonieni w konkursach klasowych zmierzyli się z tabliczką mnożenia walcząc o tytuł "Mistrza Tabliczki Mnożenia". Laureatów poznamy w poniedziałek Uśmiech, a już dzisiaj gratulujemy wszystkim uczniom znajomości tabliczki mnożenia!

Czytaj więcej o: Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia