Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

luty

Artykuły

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT - PÓŁFINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

2020-02-27

Wygrany półfinał!
     26.02.2020 r. w Kamiennej Górze rozegrany został półfinał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju wystąpiły reprezentacje SP1 w Kamiennej Górze, SP w Karpaczu i SP w Mirsku. Nasze zawodniczki pokonując reprezentantki SP Karpacz 2:0 (25:4, 25:14) i SP Mirsk 2:0 (25:10, 25:2) awansowały do turnieju finałowego strefy jeleniogórskiej.

Reprezentacja SP1 wystąpiła w składzie: O. Tomaszewska, A. Lembowicz, K. Skrzydlewska, E. Okrzejska, K. Pawłowska, M. Majerska, L. Ćwiklak, O. Bieńkowska.

Opiekunem drużyny jest Sławomir Skotarczak.

Czytaj więcej o: PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT - PÓŁFINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

SIATKARSKIE CZWÓRKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - ZAWODY POWIATOWE

2020-02-07

      Dziś 07 lutego 2020 r. na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbyły się finały powiatowe siatkarskich czwórek dziewcząt i chłopców. Zespół chłopców w okrojonym dziś składzie (Bartosz Adamczyk, Kacper Czepielewicz, Mikołaj Drzewiecki, Jan Czyż, Filip Ladenberger, Damian Szmajdziński i Jakub Stelmaszczyk) nie sprostał wymaganiom jakie postawiły im drużyny z SP-2 (1:2) i Krzeszowa (0:2), zajmując trzecie miejsce.
Zespół dziewcząt natomiast (Natalia Garbacz, Tatiana Karska, Natasza Siarkiewicz,  Martyna Rochnowska, Anna Bagniuk, Zuzanna Osak, Amelia Polek, Marta Druciak, Nadia Cieślak, Julia Kubicka, Weronika Stolecka i Kinga Stawiarska) zrewanżował się za porażkę w zawodach miejskich. W decydującym o zwycięstwie, trzecim secie, pokonał drużynę z SP 2 15:11. Zespół dziewcząt z jedynki pokonał również siatkarki z Krzeszowa (2:0). Dziewczęta swoją postawą w trakcie zawodów zasłużyły na awans do finału strefy jeleniogórskiej. Opiekunami drużyn byli odpowiednio: Andrzej Cukier i Zbigniew Lema.

Czytaj więcej o: SIATKARSKIE CZWÓRKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - ZAWODY POWIATOWE

SIATKARSKIE CZWÓRKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - ZAWODY MIEJSKIE

2020-02-03

     03.02.2020 r. w SP 2 w Kamiennej Górze odbyły się miejskie zawody w mini piłce siatkowej „4” dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji w obydwu kategoriach przystąpiły trzy szkoły: SP 1 Kamienna Góra, SP 2 Kamienna Góra oraz SP Marciszów.
Dziewczęta SP-1 grały w składzie: w pierwszym secie: Natalia Garbacz, Tatiana Karska, Natasza Siarkiewicz,  Martyna Rochnowska. W drugim secie: Anna Bagniuk, Zuzanna Osak, Amelia Polek, Marta Druciak. Rezerwowe: Nadia Cieślak, Julia Kubicka, Weronika Stolecka i Kinga Stawiarska.
Chłopcy SP-1 grali w składzie: w pierwszym secie: Bartosz Adamczyk, Kacper Czepielewicz, Mikołaj Drzewiecki, Daniel Kowalski. W drugim secie: Damian Szmajdziński, Marcin Buława oraz debiutujący Jan Czyż i Filip Ladenberger. Rezerwowy: Jakub Stelmaszczyk.
Poza tym na trybunach mocno kciuki za swoje koleżanki i kolegów trzymali: Jakub Borkowski, Jakub Gwoździewicz, Piotr Gryncewicz i Fabian Urbański.
Opiekunami naszych drużyn byli: Zbigniew Lema i Andrzej Cukier.

 

Czytaj więcej o: SIATKARSKIE CZWÓRKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - ZAWODY MIEJSKIE