Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

archiwum 2018 / 2019

Artykuły

Nowo zakupione książki gotowe do wypożyczania!

2018-12-03

Zgodnie z propozycjami umieszczanymi przez uczniów w „Skrzynce życzeń czytelniczych”  zostały zakupione (w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa) następujące serie:

Czytaj więcej o: Nowo zakupione książki gotowe do wypożyczania!

Wystawy w bibliotece

2018-12-03

W naszej szkolnej czytelni można obejrzeć wystawy tematyczne związane z ważnymi wydarzeniami, osobami i autorami. Odwiedzający bibliotekę zobaczyli już książki poświęcone 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości – „Patriotyzm dla małych i dużych”. Niemałe emocje wśród chłopców wywołała ekspozycja „Bohaterowie z boiska” o znanych piłkarzach i tematyce sportowej. A teraz zapraszamy do obejrzenia najnowszej wystawy zatytułowanej „Tydzień z Grzegorzem Kasdepke”. Warto zapoznać się z twórczością tego cenionego autora książek dla dzieci, laureata licznych nagród literackich i dziennikarskich.

Czytaj więcej o: Wystawy w bibliotece

Międzynarodowy Tydzień Bibliotek Szkolnych

2018-12-03

Święto Biblioteki obchodziliśmy od 22 do 26 października 2018r.  pod hasłem: „Tydzień z baśnią polską”. Nasi wierni czytelnicy licznie uczestniczyli w przygotowanych wydarzeniach.   Dużym zaskoczeniem dla wypożyczających w tych dniach było twz. „Słodkie wypożyczanie” -  kiedy to do każdej książki dołączana została słodka niespodzianka.

 

Czytaj więcej o: Międzynarodowy Tydzień Bibliotek Szkolnych

Właśnie tak!

2018-10-19

Międzynarodowy Tydzień Bibliotek Szkolnych będzie obchodzony i u nas! Zapraszamy uczniów, nauczycieli na „Tydzień z baśnią polską”  a w nim: wystawy,  konkursy i  inne różne atrakcje!

Czytaj więcej o: Właśnie tak!

Co nowego w bibliotece?

2018-10-12

Już są!

Do naszej szkolnej biblioteki docierają nowe książki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Już wkrótce można będzie wypożyczyć ciekawą literaturę przeznaczoną dla małych i dużych czytelników.

Zapraszamy!

Czytaj więcej o: Co nowego w bibliotece?