Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

listopad

Artykuły

BADMINTON - WOJEWÓDZTWO

2018-11-21
Srebrny medal w finale wojewódzkim
We Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców. 20 listopada, w hali sportowej Hasta La Vista, spotkało się 12 najlepszych zespołów z całego województwa. Po udanych eliminacjach powiatowych i strefowych, w finale wystąpiły dwie nasze drużyny. Awans do finału dolnośląskiego jest dużym osiągnięciem dla każdego zespołu. Turniej finałowy jest bardzo trudny i wyczerpujący, zawodnicy rozgrywają wiele spotkań, często bardzo wyrównanych i zaciętych. Młodzi zawodnicy spędzili 7 godzin na kortach badmintonowych.
Czytaj więcej o: BADMINTON - WOJEWÓDZTWO

BADMINTON - STREFA

2018-11-15
Podwójny awans do finału dolnośląskiego.
Po zwycięstwie w mistrzostwach powiatu, badmintoniści naszej szkoły bardzo dobrze wystartowali w kolejnych zawodach.
13 listopada w Szklarskiej Porębie odbył się finał strefy jeleniogórskiej Igrzysk Dzieci w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców.

 

Czytaj więcej o: BADMINTON - STREFA

BADMINTON - POWIAT

2018-11-15
Podwójne mistrzostwo powiatu w badmintonie drużynowym.
W Pisarzowicach, 5 listopada, szkoły podstawowe rozegrały zawody w badmintonie drużynowym. Tradycyjnie, w zawodach powiatowych, wystartowali badmintoniści z naszej szkoły. Po krótkim ale intensywnym okresie przygotowawczym, w swych pierwszych zawodach nie dali szans przeciwnikom. Zwyciężyli we wszystkich meczach.
Czytaj więcej o: BADMINTON - POWIAT