Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Archiwum 2017/2018

W poniedziałek, 4 września 2017 r., od godziny 9.30
rozpoczynamy zapisy dzieci do świetlicy szkolnej i na obiady w stołówce szkolnej.

Artykuły

Tydzień Bezpieczeństwa w Świetlicy

2018-04-28

Podczas trwającego w naszej Świetlicy Szkolnej Tygodnia Bezpieczeństwa wychowawcy przygotowali wiele ciekawych zajęć tematycznych: pogadanki, tworzenie plakatów, rysunki tematyczne.

Czytaj więcej o: Tydzień Bezpieczeństwa w Świetlicy

Świetlicowy Master Kuchcik

2018-02-21

Z inicjatywy wychowawców: pani Moniki Czyż i Krzysztofa Pietrukiewicza, w świetlicy szkolnej rozpoczęła się I Edycja Kulinarnych Zmagań "Master Kuchcik". Młodzi adepci podzieleni na grupy przystąpili do konkursu na najlepszą pizzę. Jury tym razem było bardzo wyrozumiałe. Wszyscy uczestnicy zdali egzamin i przeszli do następnego etapu. Kolejne zajęcia organizatorzy zaplanowali już w marcu. Na razie wiadomo, że celem będą słodkie desery!!!!

Czytaj więcej o: Świetlicowy Master Kuchcik

Ostatki w świetlicy

2018-02-13

Grupa popołudniowa uczestniczyła w zabawie karnawałowej zorganizowanej przez wychowawców. Przy dźwiękach muzycznych hitów podopieczni mieli okazję do prezentacji swoich umiejętności tanecznych. Nie zabrakło też konkursów z nagrodami oraz słodkiego poczęstunku.

Czytaj więcej o: Ostatki w świetlicy

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

We wtorek, 30 stycznia, uczniowie klas 1 - 7 uczestniczyli w II PRZEGLĄDZIE KOLĘD i PASTORAŁEK.

Wydarzenie to łączy piękną tradycję. Każdy z uczestników zaprezentował wybrany przez siebie utwór, a w podziękowaniu otrzymał dyplom i gromkie brawa. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku dla artystów i wszystkich gości.

Czytaj więcej o: PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

Szlachetna Paczka

Możesz więcej niż myślisz - to hasło przewodnie ogólnopolskiej akcji charytatywnej, do której również dołączyli rodzice i uczniowie naszej szkoły. W tym roku pomoc otrzymała 4-osobowa rodzina, która tuż przed Świętami Bożego Narodzenia otrzymała nie tylko żywność, ale i artykuły chemiczne oraz ubrania. Miłym akcentem było wręczenie im prezentu, o którym marzyli.

Czytaj więcej o: Szlachetna Paczka

Zimowisko 2018

Zakończyło się tygodniowe zimowisko organizowane już tradycyjnie przez Świetlicę Szkolną. Grupa 45 dzieci pod opieką wychowawców spędziła miło czas na wycieczkach, zabawach i wspólnych zajęciach. Można było wykazać się swoimi umiejętnościami pływackimi podczas zajęć na krytej pływalni oraz celnością rzutu w kręgielni. Na zakończenie odbył się bal karnawałowy. Zadowolonych uczestników organizatorzy już dziś zapraszają na półkolonię letnią, która odbędzie się na początku wakacji!

Czytaj więcej o: Zimowisko 2018

Choinka w Bibliotece

Grupa podopiecznych ze Świetlicy Szkolnej miała przyjemność ubierania choinki w Bibliotece Miejskiej w Kamiennej Górze. Dzieci za swoje zaangażowanie w to przedsięwzięcie  mogły liczyć na  świąteczne upominki, które wręczył Święty Mikołaj. Nie zabrakło także wspólnych zabaw i pląsów z paniami bibliotekarkami.

Czytaj więcej o: Choinka w Bibliotece

andrzejkowy wieczór

2017-12-01

W środę, 29 listopada 2017 r., w naszej Świetlicy odbyła się impreza pod hasłem "Wieczór wróżb i magii".

Czytaj więcej o: andrzejkowy wieczór

Kolekcjonerzy na start

2017-10-19

W środę (18 października) w auli naszej szkolnej odbyła się 1. Szkolna Giełda Kolekcjonerska. Swoje bogate zbiory zaprezentowało 23 uczniów z klas 2 - 7.

Czytaj więcej o: Kolekcjonerzy na start