Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

konsultacje

do stycznia 2020 r.

Imię i nazwisko nauczyciela

dzień tygodnia

godzina

sala

Bąk Małgorzata

środa

12.35 – 13.20

110

Benewiat Jadwiga

czwartek

15.10 – 15.55

109

Błażków Gabriela

środa

15.10 – 15.55

202

Bodzek Joanna

wtorek

15.10 – 15.55

114

Borchardt Elżbieta

poniedziałek

15.10 – 15.55

304

Bugańska Barbara

wtorek

14.20 – 15.05

302

Chamot Anna

piątek

11.35 – 13.20

003

Cieślik Renata

piątek

14.20 15.05

021

Cukier Andrzej

czwartek

15.10 – 15.55

002

Cukier Piotr

czwartek

15.10 – 15.55

002

Czarnecka Halina

środa

15.10 – 15.55

101

Etryk Magdlena

piątek

13.30  14 15

świetlica

Galica-Nowak Beata

piątek

12.35 – 13.20

czytelnia

Gemza Agata

środa

14.20 15.05

113

Grzelak Katarzyna

wtorek

15.10 – 15.55

201

Grzybek Anna

piątek

12.35 – 13.20

004

Hnisdiłów Barbara

czwartek

15.10 – 15.55

213

Jakobszy Anita

poniedziałek

14.20 – 15.05

302

Kłębczyk Katarzyna

piątek co 2 tygodnie

15.10  – 15.55

305

Kolat Elżbieta

wtorek

15.10 – 15.55

305

Kołodziej Katarzyna

poniedziałek

14.20 – 15.05

303

Kosturek Anna

czwartek / piątek

08.00  08.55/14.20 15.05

010

Kuliś Paulina

wtorek

12.35 – 13.20

czytelnia

Kwiatkowska Magdalena

czwartek

15.10 – 15.55

304

Lema Zbigniew

środa

14.20 – 15.05

004

Łukasik Kornel

czwartek

12.35 –13.20

003

Madziar-Cabała  Anna

piątek

14.20 – 11.25

303

Majewska Magdalena

poniedziałek

10.40 – 11.25

zap. 201

Malich Marta

poniedziałek

14.20 – 15.05

003

Myśliwiec Jolanta

wtorek

14.20 – 15.05

021

Nieczyperowicz  Emilia

piątek

15.10 – 15.55

008

Niemas Iwona

poniedziałek

15.10 – 15.05

020

Nowak Ewa

poniedziałek

11.35 - 12.20

zap. 201

Pawlikowska Małgorzata

wtorek

10.40 – 11.25

zap. 201

Przysło Łukasz

czwartek

15.30 – 16.00

s. Kościuszki

Rams Aniela

czwartek

15.10 – 15.55

103

Rozmysł Leokadia

     

Skotarczak Ewa

piątek

15.10 – 15.55

301

Skotarczak Sławomir

wtorek

15.10 - 15.55

003

Sproch Izabela

piątek

13.30 – 14.15

003

Szczerba Ewa

środa

15.10 – 15.55

209

Szewczyk Aneta

środa

15.10 – 15.55

208

Szuba Joanna

czwartek

15.10 – 15.55

113

Szwandrak Maria

środa

15.10 – 15.55

302

Tatarata-Twardoch Monika

wtorek

10.40 11.25

świetlica

Tomaszewski Grzegorz

czwartek

14.20 – 15.05

101

Urban Paulina

czwartek

15.10 15.55

305

Wielocha Ewelina

poniedziałek

15.10 – 15.55

114

Wnuk Anna

poniedziałek

14.20 – 15.05

112

Zasada Danuta

poniedziałek

14.20 – 15.05

301

Zubek Joanna

poniedziałek

14.20 – 15.05

111

Żuchewicz Janina

poniedziałek

11.35 – 12.20

zap. 201