Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / SPORT / ROK SZKOLNY 2016 / 2017 / maj

maj

Artykuły

BRĄZ SIATKAREK W BIERUTOWIE

2017-05-29

     W sobotę 27 maja, 3 siatkarki ze SP nr 1 w Kamiennej Górze, zawodniczki Akademii Młodego Sportowca Mini Volley Kamienna Góra, wywalczyły brązowe medale w Bierutowie w Turnieju Upowszechniania Piłki Siatkowej – trójek ze szkół podstawowych.

Czytaj więcej o: BRĄZ SIATKAREK W BIERUTOWIE

SPORTOWCY NA WODZIE

2017-05-29

    26 i 29 maja dwie grupy chłopców z klas sportowych 5f i 6f pod opieką swojego nauczyciela wf A. Cukiera oraz instruktora sportów wodnych p. S. Sławińskiego wybrały się na zajęcia rekreacyjno - sportowe na kamiennogórski zalew. Chłopcy korzystali z atrakcji na wodzie (rowerki wodne i kajaki). Młodzi sportowcy poznali technikę pływania kajakiem i w blasku pełnego słońca świetnie bawili się na wodzie, ale przede wszystkim bezpiecznie korzystali ze sprzętu wodnego. Ta odmienna i atrakcyjna forma zajęć wf to być może wstęp do wakacyjnej przygody na wodzie.

Czytaj więcej o: SPORTOWCY NA WODZIE

SZKOLNY BADMINTON

2017-05-29
     Podsumowaniem rocznych zajęć w badmintona, były zawody szkolne. W rywalizacji o medale wystąpili uczniowie z klas 4 i 5 w kategorii chłopców i dziewcząt. Majowe Mistrzostwa odbywały się w ciągu dwóch dni.
Czytaj więcej o: SZKOLNY BADMINTON

IGRZYSKA LEKKOATLETYCZNE - FINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

2017-05-19

     Dziś, 19. maja 2017 r. grupa najlepszych lekkoatletów naszej szkoły pod opieką nauczycieli wf: Z. Lemy i A. Cukiera startowała w finale strefy jeleniogórskiej w Zgorzelcu. Wszystkim naszym zawodnikom przyszło dziś zmagać sie nie tyllko z własnymi słabościami, ale także z żarem lejącym się z nieba. Bezapelacyjną liderką naszej reprezentacji była dziś Maja Olszak, która już pierwszym swoim skokiem w dal, z dużą przewagą nad rywalkami, zapewniła sobie zwycięstwo w tej trudnej konkurencji technicznej. 

Czytaj więcej o: IGRZYSKA LEKKOATLETYCZNE - FINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

3-BÓJ LEKKOATLETYCZNY KLAS IV

2017-05-16
     16 maja, klasa sportowa 4 F udała się do Lubawki. 5 najlepszych dziewczynek i 5 chłopców reprezentowało naszą szkołę na powiatowych zawodach w 3-boju lekkoatletycznym. 
Czytaj więcej o: 3-BÓJ LEKKOATLETYCZNY KLAS IV

IGRZYSKA LEKKOATLETYCZNE DZIEWCZĄT - ZAWODY POWIATOWE

2017-05-15
     Lekkoatletyczna reprezentacja dziewcząt z klas sportowych 15. maja 2017 r. wystąpiła w powiatowych igrzyskach LA. Oto wyniki udanego startu.
Czytaj więcej o: IGRZYSKA LEKKOATLETYCZNE DZIEWCZĄT - ZAWODY POWIATOWE

REKORDOWY SPRINT MAI

2017-05-11
     W czwartek 11.05.2017 na zawodach z cyklu Czwartki Lekkoatletyczne, które odbyły się we Wrocławiu Maja Olszak ustanowiła nowy rekord szkoły w biegu na 60 m. Nowy rekord to 8,19 s. Gratulując, Maju życzymy złamania 8 sekund!
Czytaj więcej o: REKORDOWY SPRINT MAI

IGRZYSKA LEKKOATLETYCZNE CHŁOPCÓW - ZAWODY POWIATOWE

2017-05-15

     Dziś, 15 maja 2017 roku, na stadionie lekkoatletycznym w Kamiennej Górze odbyły się igrzyska lekkoatletyczne. 12 chłopców z klas sportowych walczyło z rówieśnikami z powiatu w wielu konkurencjach lekkoatletycznych. "Jedynka" zdominowała te zawody szczególnie w biegach rozstawnych: sztafecie 4 x 100 i szwedzkiej. 

Czytaj więcej o: IGRZYSKA LEKKOATLETYCZNE CHŁOPCÓW - ZAWODY POWIATOWE