Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze

Wizytówki nauczycieli

KADRA SZKOŁY
2022 / 2023

 Język polski: 

Agata Gemza

Aneta Szewczyk

Joanna Szuba / zast. Ewa Gulińska

Anna Wnuk

Joanna Zubek

Joanna Żukrowska

Matematyka:

Renata Cieślik

Jolanta Myśliwiec

Emilia Nieczyperowicz

Iwona Niemas

Marek Sobiechowski

Jolanta Tułaczyk

Fizyka:

Joanna Szota

Język niemiecki / język angielski:

Elżbieta Borchardt

Anita Jakobszy

Katarzyna Kłębczyk

Elżbieta Kolat

Magdalena Kwiatkowska

Aniela Rams

Grzegorz Topoła

Paulina Urban

Joanna Żukrowska

Historia:

Joanna Bodzek

Ewelina Wielocha

Przyroda/ Biologia

Katarzyna Kołodziej

Ewa Skotarczak

Geografia:

Anna Madziar - Cabała

Iwona Niemas

Chemia:

Ewa Szczerba

Plastyka / technika:

Monika Czyż

Grzegorz Tomaszewski

Informatyka:

Piotr Jabłoński

Dorota Jahołkowska

Anna Myjak

Emilia Nieczyperowicz

Katarzyna Sawicka

Marek Sobiechowski

Wychowanie fizyczne:

Małgorzata Bąk

Andrzej Cukier

Piotr Cukier

Anna Grzybek

Zbigniew Lema

Kornel Łukasik

Marta Malich

Łukasz Przysło

Sławomir Skotarczak

 Muzyka:

Franciszek Gołębiowski

Damian Skorupiński

Edukacja wczesnoszkolna:

Małgorzata Bąk

Anna Chamot

Beata Galica - Nowak

Barbara Hnisdiłów

Paulina Kuliś

Magdalena Majewska

Ewa Nowak

Małgorzata Pawlikowska

Izabela Sproch

Janina Żuchewicz

Joanna Żukrowska

Katechetki:

Katarzyna Babiuch

Barbara Bugańska

Maria Szwandrak

Barbara Zatyka

Wychowanie do życia w rodzinie:

Monika Auksztulewicz

Wiedza o społeczeństwie:

Joanna Bodzek

Krzysztof Pietrukiewicz

Edukacja dla bezpieczeństwa:

Agnieszka Dąbrowska

Doradztwo zawodowe:

Marta Malich

 Biblioteka:

Elżbieta Kasprzyk

Malwina Lebda

Logopeda:

Magdalena Etryk

Pedagog:

Monika Auksztulewicz

Katarzyna Sawicka

Wychowawcy świetlicy:

Paulina Bujakowska

Katarzyna Czepielewicz

Monika Czyż

Agnieszka Dąbrowska

Franciszek Gołębiowski

Anna Grzybek

Valentyna Poliak

Krzysztof Pietrukiewicz

Grzegorz Tomaszewski

Nauczyciel współorganizujący:

Monika Gozdur

Anita Jakobszy

Katarzyna Kłębczyk

Magdalena Majewska

Ewa Nowak

Karolina Ryter - Kmak

Anna Tatarata