Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

SIATKÓWKA

Artykuły

Srebrne czwórki

2016-05-10

W dniu 23 marca 2016 roku siatkarki z kl. 6f w składzie: Wiktoria Czubaj, Karolina Kmiecik, Patrycja Obrzut, Oliwia Oszmian, Jennifer Rochnowska, Aicha Sproch, Vanessa Wierzbicka, Sara Wierzchowska, Alicja Wojtkiewicz, Kinga Wójcikowska wystąpiły w finale strefy jeleniogórskiej siatkarskich czwórek.

Czytaj więcej o: Srebrne czwórki

Złoto siatkarskich dwójek

2016-04-29

Młode siatkarki naszej szkoły po zwycięstwach w zawodach miejskich i powiatowych wystąpiły w czwartek, 28 kwietnia 2016r. w finale strefy jeleniogórskiej w siatkarskich dwójkach.

Czytaj więcej o: Złoto siatkarskich dwójek

Mistrzostwo strefy jeleniogórskiej i drugie miejsce w województwie w czwórkach siatkarskich chłopców

2016-04-21
Wyśmienite zakończenie sezonu dla siatkarzy z klas szóstych. Chłopcy wystartowali w dwóch trudnych turniejach. 30 marca w Lubaniu zdobyli mistrzostwo strefy jeleniogórskiej. W zawodach wystąpiło sześć zespołów.
Czytaj więcej o: Mistrzostwo strefy jeleniogórskiej i drugie miejsce w województwie w czwórkach siatkarskich chłopców

Dramatyczny finał

2016-04-21

Kamiennogórski MOS zorganizował w środę 13 kwietnia powiatowy turniej mini piłki siatkowej „dwójek” dziewcząt ze szkół podstawowych. Siatkarki z naszej szkoły zostały mistrzyniami powiatu, chociaż dzielnie w finale przeciwstawiły się im zawodniczki z Ptaszkowa.

Czytaj więcej o: Dramatyczny finał

"Dwójki" chłopców na start!

2016-04-21

Kamiennogórski MOS był 11 kwietnia organizatorem zawodów powiatowych w mini piłce siatkowej „dwójek” ze szkół podstawowych chłopców. Zawdonicy naszej szkoły okazali się niegościnni i zostali mistrzami powiatu, rewanżując się „dwójce” za zawody miejskie.

Czytaj więcej o: "Dwójki" chłopców na start!

"Czwórki" w powiecie

2016-03-16

14 marca w SP 2, sześć najlepszych zespołów spotkało się w finale powiatowym "czwórek" siatkarskich chłopców. Drużyny walczyły o finał strefy jeleniogórskiej.

Czytaj więcej o: "Czwórki" w powiecie

Rozpoczął się sezon startów w zawodach międzyszkolnych w minisiatkówce

2016-03-14

Nasza szkoła była gospodarzem zmagań siatkarskich na etapie miejskim i powiatowym. Jako pierwsi, swoje wysokie umiejętności zaprezentowali sportowcy z klasy 5 F. Chłopcy i dziewczęta w tej kategorii wiekowej grają w „trójkach”.

Czytaj więcej o: Rozpoczął się sezon startów w zawodach międzyszkolnych w minisiatkówce