Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

NARCIARSTWO

Artykuły

Mistrzostwa Szkoły w narciarstwie zjazdowym

2012-03-03

2012-02-24

Duże zainteresowanie narciarstwem wśród naszych uczniów, ładna zima i gościnny ośrodek narciarski w Czarnowie, spowodowały organizację zimowych zawodów. 22 lutego, miłośnicy zjazdu na dwóch deskach, rywalizowali w szkolnych mistrzostwach. Na starcie slalomu giganta stanęło 27 zawodników - uczniów z klas I – VI. Wszyscy spisali się wyśmienicie, każdy ukończył zmagania i z satysfakcją odebrał gratulacje. Najlepsi zawodnicy w swoich kategoriach otrzymali puchary, a pierwsza trójka pamiątkowe dyplomy.  Za zwycięstwo, którym było wzięcie udziału i ukończenie zawodów, wszyscy otrzymali słodki upominek.

Organizatorzy szkolnych zawodów dziękują gospodarzom ośrodka w Czarnowie, za przyjazną atmosferę, pomoc uczniom przy wyciągu i przygotowanie trasy slalomu.
Do zobaczenia na następnych zawodach narciarskich.  


Czytaj więcej o: Mistrzostwa Szkoły w narciarstwie zjazdowym

I i II miejsce w narciarstwie zjazdowym w zawodach powiatowych

2012-02-21

17 lutego, Czarnów był gospodarzem Powiatowych Igrzysk w narciarstwie zjazdowym. Uczniowie z Jedynki, na zawody pojechali pod opieką swoich rodziców. W trudnych warunkach uzyskali wyśmienite wyniki. Chłopcy w składzie: Kacper Korpikiewicz, Jakub Kuklis i Adam Szawłowski zdobyli I miejsce w kategorii szkół podstawowych. Indywidualnie wyjeździli pierwsze trzy miejsca i razem stanęli na podium. Dziewczęta zakończyły zawody na drugim miejscu. Jechały w składzie: Weronika Trembacz, Katarzyna Olbert i Natalia Bandyk. Weronika indywidualnie uplasowała się na II pozycji. Brawa dla wszystkich miłośników narciarstwa. 

Czytaj więcej o: I i II miejsce w narciarstwie zjazdowym w zawodach powiatowych

V miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska Szkół Podstawowych w narciarstwie alpejskim.

2012-02-09

8 lutego w Zieleńcu odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkół Podstawowych w narciarstwie alpejskim chłopców.

Czytaj więcej o: V miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska Szkół Podstawowych w narciarstwie alpejskim.