Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze

DOKUMENTY SZKOLNE

Dokumenty szkolne obowiązujące od roku szkolnego 2020/2021

STATUT SZKOŁY - stan prawny na 1 września 2021 r.

WEWNĄTRZSZKOLNE ZASADY OCENIANIA:

ANEKS - punktowy system oceniania z zachowania

PRZEDMIOTOWE SYSTEMY OCENIANIA:

WYCIECZKI:

REGULAMIN WYCIECZEK SZKOLNYCH

STYPENDIUM:

REGULAMIN I WNIOSEK  - zostanie zamieszczony w okresie kwalifikacji do stypendium

24 czerwca 2021 r., Komisja Stypendialna działająca w Szkole Podstawowej nr 1 im. ks. J. Twardowskiego w Kamiennej Górze, podjęła jednogłośnie decyzję o nieprzyznawaniu stypendiów naukowych w roku szkolnym 2020/2021.

Decyzja ta została podjęta po wcześniejszych konsultacjach z dyrekcją szkoły. Grono nauczycielskie przyjęło decyzję większością głosów podczas posiedzenia Rady Pedagogicznej.

Z powodu pandemii COVID 19 oraz konieczności prowadzenia nauki w trybie zdalnym, komisja uznała że weryfikacja uczniów mających otrzymać stypendia naukowe jest niemożliwa. Możliwość braku oceny samodzielności w realizacji obowiązku szkolnego oraz dokładnej weryfikacji zdobytej wiedzy została uznana przez komisję za podstawowy powód podjętej decyzji. Ponadto uczniowie ubiegający się o przyznanie stypendium naukowego nie mieli możliwości wykazania się w działaniach na rzecz szkoły, co jest według regulaminu jednym z głównych kreteriów przyznawania stypendium.