Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Marcowy DZWONEK BIS

2020-03-02
Powiększ zdjęcie

Mamy to - kolejny DZWONEK! Looknijcie na http://www.juniormedia.pl/junior-gazety/szkolny-dzwonek-bis-22, przewertujcie strony, a dowiecie się: jak to z Dniem Kobiet było, po co nam mediacje rówieśnicze oraz dlaczego Światowy Dzień Wody powinien trwać cały rok. I jeszcze… nie zapominamy o Dniu Wagarowicza, bo przecież nie od dzisiaj wiadomo, że „dzień święty święcić” nam trzeba! Miłej lektury! Uśmiech

Czytaj więcej o: Marcowy DZWONEK BIS

Zdrowe zęby - piękny uśmiech

2020-03-02
Powiększ zdjęcie

Pod tym tytułem rozpoczęliśmy nową serię zajęć na temat higieny jamy ustnej. Na zajęciach będziemy poszerzać swoje wiadomości dotyczące dbałości o nasze zęby i będziemy sprawdzać, jak to wygląda w praktyce.
Podsumowaniem tych zajęć będą przeprowadzone przez nas lekcje dla naszych kolegów i koleżanek z klasy. A więc zaczynamy!

Czytaj więcej o: Zdrowe zęby - piękny uśmiech

przystanek 16

2020-03-02
Powiększ zdjęcie

„BODYGUARD” naszego organizmu, czyli  o układzie limfatycznym inaczej chłonnym. Wiedzę w wersji mikro i makro „chłonęliśmy” o nim jak gąbka…

Więc jeśli często chorujesz, nie traktuj go po macoszemu, zadbaj o niego w porę…

Czytaj więcej o: przystanek 16

Sędzia Anna Maria Wesołowska

2020-03-02
Powiększ zdjęcie

Gość to szczególny...

27 lutego 2020 r. odwiedziła nas pani Anna Maria Wesołowska, która jest prawniczką, sędzią w stanie spoczynku, osobowością telewizyjną, niezawodową aktorką filmową i telewizyjną. Z takim doświadczeniem wystąpiła w roli edukatora. Uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście z wielkim zainteresowaniem gościa. To były bardzo ciekawe lekcje wiedzy prawnej dla dzieci i młodzieży, a także dorosłych. 

Czytaj więcej o: Sędzia Anna Maria Wesołowska

Deutsch - meine neue Sprache

2020-03-02
Powiększ zdjęcie

Witam ponownie i zapraszam uczniów na kolejną edycję innowacji z języka niemieckiego – „Deutsch – meine neue Sprache” – Niemiecki – mój nowy język.

Czytaj więcej o: Deutsch - meine neue Sprache