Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

KARTECZKI Z JEDYNECZKI

2019-12-11
Powiększ zdjęcie

Święta Bożego Narodzenia to dobry moment aby pokazać, że nie jest nam obojętny byt dzieci, które zwłaszcza w tych dniach posiadają tak niewiele, a los poskąpił im odrobiny szczęścia. Dlatego tradycyjnie jak co roku, wolontariusze Szkoły Podstawowej nr 1 będą brali udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym 13 i 14 grudnia w godz. 14.00-19.00 na Rynku w Kamiennej Górze. Do nabycia min. kartki świąteczne, choinki, stroiki i drobne upominki oraz ciasto i babeczki. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczymy na upominki dla dzieci z Domu Dziecka "Czwórka" w Wałbrzychu. Będziemy bardzo wdzięczni również za słodycze i artykuły szkolne, które dołączymy do paczek. 

Czytaj więcej o: KARTECZKI Z JEDYNECZKI

Święto wolontariuszy

2019-12-11
Powiększ zdjęcie

5 grudnia na całym świecie obchodzony był Dzień Wolontariusza. Nasi wolontariusze również uczcili swoje święto. Najaktywniejszymi wolontariuszami roku zostały uczennice klasy 7f:

Katarzyna Kokosza

Amelia Perdek

Mają Basta

Amelia Policht.

Wszyscy wolontariusze otrzymali podziękowania za pracę na rzecz wolontariatu i upominki.

Czytaj więcej o: Święto wolontariuszy

Giełda kolekcjonerska

2019-12-11
Powiększ zdjęcie

We wtorek, 10 grudnia wychowawcy świetlicy szkolnej Monika Czyż i Grzegorz Tomaszewski zorganizowali ostatnią w tym roku kalendarzowym giełdę kolekcjonerską. Swoje zbiory wystawiło 26 uczniów szkoły z klas 1-8. Gośćmi honorowymi byli Hans Joachim Kuhnert oraz Jan Borko.

Czytaj więcej o: Giełda kolekcjonerska