Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

#sadziMY las

2019-06-10
Powiększ zdjęcie

W środę, 5 czerwca 2019 roku uczniowie klasy 7F, posadzili „swoje drzewa” nad zbiornikiem „But” w Kamiennej Górze. Akcję wsparło Nadleśnictwo w Kamiennej Górze, które przekazało sadzonki świerkowe oraz Koło PZW Kamienna Góra „Miasto”. 

Czytaj więcej o: #sadziMY las

następni uczestnicy

2019-06-10
Powiększ zdjęcie

Kolejni uczniowie wiedzą, jak bezpiecznie podróżować po wirtualnym świecie.

Czytaj więcej o: następni uczestnicy

CHŁOPCY Z 8F PIĄTĄ DRUŻYNĄ DOLNEGO ŚLĄSKA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

2019-06-10
Powiększ zdjęcie

     Dziś 10 czerwca 2019 r. w Strzelinie odbył sie finał wojewódzki w siatkówce plażowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju udział wzięło 8 najlepszych drużyn Dolnego Śląska wyłonionych po rozgrywkach strefowych. Chłopcy w składzie: Damian Pietrzykowski, Jakub Tobiasz i Bartosz Prusaczyk prowadzeni przez Andrzeja Cukiera w niesamowitym upale walczyli o jak najlepsze miejsce w zawodach. Ostatecznie nasi Jedynkowicze uplasowali się na 5 miejscu. Mistrzami województwa zostali obrońcy tytułu sprzed roku, reprezentanci Gimnazjum nr 11 z Wałbrzycha. Wicemistrzami zostali zawodnicy z SP-7 Lubin, a trzecie chłopcy z SP-97 Wrocław. Ogromne gratulacje za cały ciężki, ale owocny sezon dla naszych już niemal absolwentów. Życzymy im wielu sportowych przygód oraz sukcesów już jako uczniom szkół średnich.

Czytaj więcej o: CHŁOPCY Z 8F PIĄTĄ DRUŻYNĄ DOLNEGO ŚLĄSKA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Przepis na… wakacje!

2019-06-10
Powiększ zdjęcie

Piasek, wielki błękit, szum fal, muszelki wyrzucone na brzeg i ciepło… płomienia świecy! A wszystko zaklęte w słoiczku po koncentracie pomidorowym J To nasz hendmejdowy przepis na wakacje! Już za chwilę… pełen chillout! Jupi! UśmiechUśmiechUśmiech

Czytaj więcej o: Przepis na… wakacje!