Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

SIATKÓWKA PLAŻOWA DZIEWCZĄT - FINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

2019-06-05
Powiększ zdjęcie
     Skromna ekipa siatkarek: Oliwia Karska i Dominika Druciaka reprezentowała naszą szkołę na zawodach strefowych w siatkówce plażowej. Finałowe zawody odbyły się 31 maja w Bolesławcu. Dziewczęta zagrały cztery wyczerpujące i wyrównane mecze z rywalkami z Bolesławca, Smolnika, Lubania i Gryfowa Śląskiego. W tym dniu zdołały wygrać jeden mecz - z zespołem z Lubania. W pozostałych meczach, mimo ambitnej postawy, uległy rywalkom. Ostatecznie zajęły czwarte miejsce. Zawody wygrały siatkarki z Bolesławca. 
Tym słonecznym ekcentem zakończył się bardzo udany sezon siatkarski dla zawodniczek z klasy sportowej 8 F. Dziewczętom życzymy wspaniałych, słonecznych i sportowych wakacji.
Czytaj więcej o: SIATKÓWKA PLAŻOWA DZIEWCZĄT - FINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

Rymowanka - zachęcanka

2019-06-05
Powiększ zdjęcie

Zakończył się etap szkolny konkursu literackiego pod nazwą "Rymowanka – Zachęcanka” dla uczniów klas 1-3. Do konkursu zgłosiło się 5 uczniów, którzy są autorami czterowersowych rymowanek zachęcających do używania elementów odblaskowych. Trzy najciekawsze zostaną wysłane do Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Czytaj więcej o: Rymowanka - zachęcanka

Przyrodnicze KOŁO FORTUNY

2019-06-05
Powiększ zdjęcie

Serdeczne słowa podziękowania kierujemy do naszych sponsorów - ludzi o wielkim sercu. Dzięki Wam mogłyśmy naszym uczniom zapewnić wspaniałą zabawę z Przyrodniczym Kołem Fortuny.

Czytaj więcej o: Przyrodnicze KOŁO FORTUNY