Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Cała Polska ładnie mówi

2019-05-08
Powiększ zdjęcie

W marcu i kwietniu nasza szkoła uczestniczyła w ogólnopolskim projekcie logopedycznym „Cała Polska ładnie mówi". Logopedzi z całej Polski wybierali miasta i placówkę, do których wysyłali kartkę pocztową ze swojej miejscowości oraz logopedyczną kartę pracy. Na zajęciach logopeda pracował z dziećmi na kartach otrzymanych od np. koleżanki z Poznania, tłumacząc dziecku – „Twój kolega z Poznania też nie umie wymawiać głoski R i pracuje na takich obrazkach, a tak wygląda miasto, w którym mieszka". Na drzwiach gabinetu logopedycznego został zawieszony kontur mapy Polski, na którym widnieją kartki pocztowe.

Czytaj więcej o: Cała Polska ładnie mówi

Kamil - superbohater!

2019-05-08
Powiększ zdjęcie

Kamil Bagniuk z klasy 7c został wyróżniony w ogólnopolskim konkursie „Koloratorium” za wykonanie pracy plastycznej „Pierwiastek jako Superbohater”, która miała przedstawiać wybrany pierwiastek chemiczny w formie superbohatera .

Jego Argon, który można podziwiać na     https://koloratorium.pl/student/preview/image/1174#image    został doceniony przez jury konkursowe, co nas cieszy niezmiernie!!! J

GRATULACJE! Uśmiech

Czytaj więcej o: Kamil - superbohater!