Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

I szkolne warcaby

Michał Obidowski najlepszy

W czwartek wychowawcy świetlicy szkolnej „Smocza Łąka” działającej przy SP nr 1 w Kamiennej Górze zorganizowali I mistrzostwa szkoły w warcabach 100-polowych. Najlepszy w kategorii open był Michał Obidowski. Uczeń 6 klasy uzyskał komplet punktów.

W zmaganiach wystartowało 26 uczniów szkoły oraz 2 nauczycieli. Najlepszy Michał Obidowski uzyskał 7 pkt. Szóstoklasista był najlepszy również w kategorii wiekowej klas 4-6. Druga pozycja przypadła Dawidowi Nowakowi (klasa V) a trzecia Jakubowi Buszkiewiczowi (klasa 4). W pierwszej piątce dodatkowo znaleźli się Mateusz Chłąd z klasy czwartej (4 oczka) i Bartosz Pawlak z klasy czwartej (3 pkt).

Najlepszym warcabistą w klasach 1-3 okazał się Bartosz Obidowski (5 oczek) z klasy 3. Za jego plecami znaleźli się z taką samą ilością punktów bracia Kacper i Michał Czyńscy (klasa 3). Pierwszą dziesiątkę uzupełnili: Rafał Koralewski z klasy trzeciej (4 pkt), Marcel Murawski z klasy trzeciej (4), Kornel Olszewski z klasy drugiej (4), Oliwia Tomaszewska z klasy trzeciej (4), Fabian Skoczylas z klasy trzeciej (3,5), Szymon Pałucki z klasy 3 (3,5) oraz Bartłomiej Polewski z klasy trzeciej (3 pkt). Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Najlepsi dodatkowo otrzymali medale, a zwycięzcy statuetki.

Tekst i foto: G. Tomaszewski

 

Galeria