Święto Edukacji Narodowej

W poniedziałek, 13 października w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli nauczyciele, pracownicy szkoły i zaproszeni goście. Na scenie zaprezentowali się uczniowie z klas II b i II d.

Pod kierunkiem swoich wychowawczyń (pani Gabrieli Błażków i pani Janiny Żuchewicz) przygotowali humorystyczny program dla pracowników naszej szkoły, uświetniony słowem, tańcem i śpiewem. W tym roku dzieci zaproponowały wspólną zabawę dorosłym, zapraszając ich do podróży pociągiem. Pociąg dojeżdżał do kolejnych stacji:

• Stacji Sprawnych Rąk i Nóg,
  • Stacji Zgaduj zgadula,
  • Stacji mądra głowa
  •  i Stacji artystycznej.

Każdy przystanek był związany z wykonaniem konkretnych zadań. Zadania te odczytywały dorosłym dzieci - przewodnicy. Było wiele śmiechu i radości.

Na zakończenie uroczystości, życząc wszystkim nauczycielom samych radosnych chwil w pracy, dzieci przyznały im ordery 100 uśmiechów.

Następnie głos zabrała  p. Dyrektor Małgorzata Chodasewicz, która złożyła życzenia oraz podziękowania pracownikom naszej Szkoły.

Życzenia wszystkim nauczycielom od Rady Rodziców złożył jej przewodniczący pan Arkadiusz Kubacki.

Tekst: G. Błażków
Foto: D.J.