CZERWIEC - miesiąc bezpieczeństwa

Przez cały czerwiec w naszej szkole odbyło się wiele działań pod hasłem "Czerwiec - miesiąc bezpieczeństwa".

Uczniowie klas szóstych szczególnie dbali o bezpieczenstwo maluchów podczas przerw. Pod czujnym okiem pani Ewelinki Wielochy, organizowali im ciekawe zabawy na podwórku szkolnym. Panie Halina Czarnecka i Janina Żuchewicz przeprowadziły konkursy plastyczne o tematyce bezpiecznych wakacji oraz panie Ewa Nowak, Elżbieta Wysoczańska i Gabriela Błażków - Konkurs Wiedzy i Umijętności dotyczący pierwszej pomocy. Gościliśmy ekipę ratowników medycznych, od których mogliśmy się wiele nauczyć. Dzięki pani Monice Auksztulewicz uczniowie spotkali się z panią policjantką.

Wielkie podziękowania dla wszystkich pań, którezaangażowały się w zorganizowanie tych działań.