Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Złote trójki

FINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

W   MINI SIATKÓWCE „3-ki” CHŁOPCÓW

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2013/2014

Smolnik 28.03.2014 r. –  sala SP

 

 

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”

Wyniki zawodów:

 

SP 1 Kamienna Góra     -           SP Żeliszów                         2:0       (20:7, 20:18)

SP Lubawka                -           SP 2 Lwówek Śląski              2:1       (20:17, 10:20, 20:18)

SP 1 Pieńsk                 -           SP Smolnik                            0:2       (9:20, 11:20)

SP Smolnik                 -           SP Żeliszów                           0:2       (16:20, 23:25)

SP 1 Pieńsk                 -           SP 2 Lwówek Śląski               0:2       (14:20, 13:20)

SP 1 Kamienna Góra     -           SP Lubawka                          2:0       (20:15, 20:12)

SP Lubawka                -           SP Żeliszów                           2:0       (20:10, 20:11)

SP 1 Pieńsk                 -           SP 1 Kamienna Góra                0:2       (9:20, 6:20)

SP Smolnik                  -           SP 2 Lwówek Śląski               2:0       (20:16, 20:17)

SP Żeliszów                -           SP 2 Lwówek Śląski               2:1       (14:20, 20:15, 19:17)

SP 1 Kamienna Góra     -           SP Smolnik                            2:0       (20:18, 20:13)

SP Lubawka                -           SP 1 Pieńsk                            2:0       (20:13, 20:14)

SP 1 Pieńsk                 -           SP Żeliszów                           1:2       (20:6, 9:20,7:15)

SP Smolnik                 -           SP Lubawka                            1:2       (12:20,, 20;18, 14:16)

SP 2 Lwówek Śląski    -           SP 1 Kamienna Góra                0:2       (7:20, 14:20)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

                                                    PKT    

  1. SP 1 Kamienna Góra       10          op. Andrzej Cukier
  2. SP Lubawka                          9                op. Łukasz Wincza
  3. SP Żeliszów                          8                op. Aleksander Kłodnicki
  4. SP Smolnik                            7                op. Jarosław Zimowicz
  5. SP 2 Lwówek Śląski               6                op. Mirosław Kobiałka
  6. SP1 Pieńsk                             5                op. Paweł Starzewski

 

      Awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 10 kwietnia 2014 r. (gospodarz - mistrz strefy legnickiej) uzyskała drużyna SP 1 Kamienna Góra

      Skład zwycięskiej drużyny : Prokopowicz Dominik, Janczar Mateusz, Cukier Tomasz, Skoczeń Paweł, Mordarski Jakub, Wolak Kacper, Skoczeń Piotr, Urban Marcel 

 

                                                                                                                                        ORGANIZATOR:

 

WICEPRZEWODNICZĄCY

        SZS „Dolny Śląsk”

 

     mgr Marek Kachniarz

Galeria