Wiosna w naszej szkole

Dnia 21 marca 2014 roku dla uczniów naszej szkoły został zorganizowany Pierwszy Dzień Wiosny pod hasłem: Bez Wagarowania Wiosenne Zmagania. Uczniowie klas młodszych wraz z przedszkolakami zaprezentowali swoje plakaty, marzanny oraz zmierzyli się w sportowych wiosennych potyczkach, następnie pomaszerowali w wiosennym pochodzie. W klasach 4-6 cała impreza została przeprowadzona w trzech ciągach klasowych.

Każda klasa wraz z wychowawcą miała przygotować po dwie „Potrawy Pachnące Wiosną”, które oceniane był w skali punktowej 1-10 przez Jury w składzie: Wojciech Lebda, Piotr Cukier, Elżbieta Borchardt oraz Dorota Jahołkowska. Następnie zostały przeprowadzone rozgrywki w piłkę nożną systemem „każdy z każdym” oraz Test Wiedzy Przyrodniczo - Ekologicznej. Każda z konkurencji była odrębnie punktowana. Suma wszystkich konkurencji pozwoliła nam wyłonić zwycięzcę w każdym ciągu klasowym.

Oto wyniki zmagań w klasach 4-6:

klasy czwarte
I m. - 4c