Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

XIII Festiwal Teatralny

W dniach 26-27 listopada 2013 roku już po raz trzynasty nasza szkoła zorganizowała Festiwal Teatralny „Zdrowym być”. Pierwszego dnia zaprezentowało się siedem zespołów: „Jedyneczka”, „Pisarczyk”, „Aktoreczki z Jedyneczki”, zespół teatralny „Teraz MY...”, „Trio z 6e” oraz uczniowie z klasy 5 z SP w Pisarzowicach i grupa plastyczno-teatralna działająca w ramach projektu „Sięgać wyżej” w naszej szkole.

W drugim dniu Festiwalu występowali najmłodsi artyści z kamiennogórskich przedszkoli i szkół. Na scenie mogliśmy podziwiać:

„Leśne Duszki” ( Przedszkole nr 3 ), „Biedronki” ( Przedszkole nr 1 ),

„Sowy i Prosiaczki” ( Przedszkole nr 2 ) oraz „Czerwone Jabłuszka” z Zespołu Szkół w Kamiennej Górze i uczniów z klasy 1c, 3b, 2e z naszej placówki.

 

Impreza integrowała dzieci z różnych szkół i środowisk. Młodzi aktorzy mieli możliwość zaprezentowania się na szerszym forum. Tematyka i forma spektakli była bardzo różnorodna. Nie zabrakło piosenek oraz dobrej zabawy. Wszystkim opiekunom młodych adeptów sztuki aktorskiej dziękujemy za udział. Zapraszamy pięknie w przyszłym roku!!!

Tekst i foto: J. Szuba