Nasza szkoła świętowała Niepodległość - GALERIA I FILM

Już od samego rana przedstawiciele Samorządu Szkolnego witali wchodzących i z usmiechem wręczali biało-czerwone wstążeczki, kotyliony oraz drobne słodycze - obowiązkowo w stosownych barwach.

O godzinie 950 i 1045 odbyło się nasze szkolne "Śpiewanie dla Niepodległej". Wspólnie odspiewaliśmy hymn państwowy, który zabrzmiał wyjątkowo uroczyście. Następnie "chór męski" zaprezentował "Marsz Pierwszej Brygady", a chór żeński wykonał piosenkę pt. "Wojenko, wojenko". Według Pani Dyrektor oba zespoły spisały się znakomicie.

Na zakończenie zostały ogłoszone wyniki konkursu "Moja klasa świętuje Niepodległość".

W klasach 1-3 jury przyznało zwycięstwo klasie 2a i 2d (s. 214) oraz wyróżniło klasy 2b z 2e (s. 113) i 3a z 3e (s. 112).

W kasach 4-6 zwyciestwo przypadło klasie 6f, a wyróżnienia trafiły do klasy 4b i klasy 6a. Nagdordę specjalną otrzymała także klasa 5f. Jury podkresliło, że tak naprawdę wszystkie klasy przygotowały sie wzorowo i zasługują na uznanie. GRATULUJEMY!

A. Wnuk

Film