Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Złote dwójki

FINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

W MINI SIATKÓWCE „2-ki” CHŁOPCÓW

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2012/2013

Smolnik 10.06.2013 r.

 

                                               WYNIKI ZAWODÓW

 

SP Smolnik II                      -           SP Smolnik I                        1:2       (12:20,21:19,9:15)

SP Żeliszów                         -           SP Łagów                             1:2       (10:20,20:5,9:15)

SP 1 Kamienna Góra II         -           SP 1 Kamienna Góra I           0:2       (15:20, 10:20)

SP Smolnik II                      -           SP Łagów                             1:2       (14:20, 20:15, 6:15)

SP Smolnik I                        -           SP 1 Kamienna Góra II         2:1       (20:7, 17:20, 15:5)

SP Żeliszów                         -           SP 1 Kamienna Góra I           0:2       (6:20, 12:20)

SP Smolnik II                      -           SP Żeliszów                         2:0       (20:13, 20:16)

SP Smolnik I                        -           SP 1 Kamienna Góra I           0:2       (16:20, 8:20)

SP Łagów SP                        -           SP 1 Kamienna Góra II         2:1       (20:10, 16:20, 15:8)

Smolnik II                           -           SP 1 Kamienna Góra II         1:2       (15:20, 20;16, 8:15)

SP Smolnik I                        -           SP Żeliszów                         2:1       (20:8, 9:20, 15:7)

SP Łagów                             -           SP 1 Kamienna Góra I           0:2       (15:20, 3:20)

SP Smolnik II                      -           SP 1 Kamienna Góra I           0:2       (16:20, 14:20)

SP Smolnik I                        -           SP Łagów                             2:0       (20:17, 20:18)

SP Żeliszów                         -           SP 1 Kamienna Góra II         1:2       (7:20, 20:7, 8:15)

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

 

1.    SP 1 Kamienna Góra (I zespół)          op. Andrzej Cukier

2.      SP Smolnik (I zespół)                                op. Adam Durlak

3.      SP Łagów                                                  op. Tadeusz Malczyk

4.      SP 1 Kamienna Góra (II zespół)                 op. Andrzej Cukier

5.      SP Smolnik (II zespół)                              op. Adam Durlak

6.      SP Żeliszów                                              op. Aleksander Kłodnicki

 

 

Składy drużyn naszej szkoły:
pierwsza reprezentacja: Tomasz Cukier, Mateusz Janczar, Dominik Prokopowicz, Kacper Wolak
druga reprezentacja: Jakub Mordarski, Nikolas Klimek, Piotr Skoczeń, Paweł Skoczeń

 ORGANIZATOR:

 

WICEPRZEWODNICZĄCY

        SZS „Dolny Śląsk”

     mgr Marek Kachniarz


Tekst i foto: A. Cukier


Galeria