I miejsce dziewcząt i chłopców w zawodach miejskich i powiatowych w “4” siatkarskich

Jaszcze przed feriami zimowymi rozpoczął się sezon startowy dla siatkarzy. Jako pierwsi na parkiety, naszej sali sportowej, wyszli uczniowie klas szóstych. Już 9 stycznia odbyły się zawody miejskie.

Mistrzami Kamiennej Góry zostali nasi siatkarze - dziewczęta i chłopcy z klasy sportowej. Gościnnie wystartowała reprezentacja chłopców z klasy 6 C. Spisali się bardzo dzielnie zajmując drugie miejsce.

14 i 18 lutego gościliśmy najlepsze drużyny siatkarskie z powiatu kamiennogórskiego. Również na tym etapie rozgrywek, zespoły z “Jedynki” okazały się najlepsze. Pokonały rywali z Krzeszowa, Lubawki, Chełmska Śląskiego, Ptaszkowa i Pisarzowic. Reprezentacje dziewcząt i chłopców awansowały do mistrzostw strefy jeleniogórskiej. Gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy sukcesów w dalszych zawodach!

Teskt i foto: Z. Lema