Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze

UDANE ROZPOCZĘCIE SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

15 września 2022 r. na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się sztafetowe biegi przełajowe w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców i dziewcząt. Uczniowie naszej szkoły godnie reprezentowali naszą „Jedyneczkę” zdobywając miejsca:

- Igrzyska Dzieci – dziewczęta – III miejsce (skład: Olszak Antonina, Lema Magdalena, Sawicka Zofia, Klimek Olivia, Bijak Daria, Czyż Michalina, Mikołajczak Nadia)

- Igrzyska Dzieci – chłopcy – II miejsce (skład: Piech Antoni, Skoczylas Igor, Pietrzykowski Marcel, Kaczmarczyk Tomasz, Żebrowski Bartosz, Karwala Jakub, Bieńkowski Olaf, Gniadek Marcel)

- Igrzyska Młodzieży Szkolnej – II miejsce (skład: Belak Zuzanna, Kowalik Julia, Wiącek Amelia, Korotyniec Jagoda, Mordarska Marcelina, Ruchała Maria)

- Igrzyska Młodzieży Szkolnej – I miejsce (skład: Ladenberger Filip, Wróbel Miłosz, Osmolak Ignacy, Rogal Fabian, Tadeusz Kamil, Auksztulewicz Kacper, Vlas Romanov)

Reprezentacja chłopców IMS wywalczyła awans do Finału Dolnośląskiego, który odbędzie się 11 października w Olszynie Lubańskiej. Wszystkim naszym zawodnikom ogromnie gratulujemy sukcesu.

Opiekunami naszych biegowych sztafet byli: Marta Malich i Łukasz Przysło.