Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze

„2” siatkarskie chłopców – zawody strefowe

Młodzi siatkarze z klasy 4 F zagrali w mistrzostwach strefy jeleniogórskiej w „2” siatkarskich. Zawody odbyły się 22 kwietnia w SP 2 w Kamiennej Górze. Nasi chłopcy zagrali cztery trudne i wyrównane mecze. Niestety w trzech meczach musieli uznać wyższość przeciwników. Przegrali po 1 – 2 w setach z SP 2, Węglińcem i Giebułtowem. W ostatnim spotkaniu, pokonali Krzeszów 2 – 0 w setach. Ostatecznie, zespół w składzie: Dominik Szampera, Igor Burczyński, Tomasz Andrzejewski, Oliwier Matys, Antoni Petruk i Oktawian Roob, zajął czwarte miejsce. Mistrzami zostali siatkarze z Węglińca. Były to ostatnie zawody w tym szkolnym sezonie siatkarskim. Dziękujemy zawodnikom za udział we wszystkich zawodach i życzymy powodzenia w przyszłym sezonie w trójkach siatkarskich.