Świąteczna karuzela

2 kwietnia 2012 roku zrealizowane zostało kolejne, ósme już spotkanie z programu „Razem lepiej, łatwiej, weselej” opracowanego i prowadzonego przez wychowawczynię świetlicy Monikę Czyż i nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 3 Sylwię Fryzowicz.

W zajęciach uczestniczyli jak zawsze wychowankowie świetlicy i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Kamiennej Górze. Tym razem spotkanie odbyło się na „Smoczej Łące” i poświęcone było wielkanocnym zwyczajom. Uczestnicy wykonali w grupach kolorowe wielkanocne pisanki na brystolu, wykorzystując różnorodne materiały i techniki plastyczne. Po raz kolejny dzieci pokazały, że współpraca dzieci zdrowych i niepełnosprawnych może odbywać się w atmosferze radości i przynieść piękne efekty. W nagrodę dzieci znalazły ukryty przez wielkanocnego zajączka koszyczek z czekoladowymi jajeczkami. Spotkanie zakończyło się wspólną pamiątkową fotografią, a efekty pracy grup możecie podziwiać w świetlicy na gazetce.