PARADA PLUSZAKÓW

13 stycznia 2012 roku wychowawcy świetlicy zorganizowali dla wszystkich uczniów w szkole Paradę Pluszaków w ramach Tygodnia Życzliwości.

Za organizację imprezy odpowiedzialna była wychowawczyni Monika Czyż, którą możecie odnaleźć na fotografiach w przebraniu biedronki. W prowadzeniu parady pomagał jej przebrany za misia wychowawca Krzysztof Pietrukiewicz. Szkolnymi korytarzami przeszedł barwny korowód tworzony przez uczniów i ich pluszowych ulubieńców. W auli szkolnej dzieci miały możliwość zaprezentowania publiczności swojej ulubionej maskotki. Wszyscy zebrani mogli też podziwiać wystawę prac plastycznych, przedstawiającą pluszowego misia w roli głównej. Wspólne zabawy zakończyło radosne podrzucanie maskotek w chuście Klanza z towarzyszącym hasłem: Czy to jutro, czy to dziś, zawsze jest potrzebny miś!