Spartakiada świetlicowa

5 października 2011 roku w Świetlicy Szkolnej „Smocza Łąka” zorganizowano tradycyjną Spartakiadę Świetlicową. Wychowawczyni świetlicy odpowiedzialna za organizację tego przedsięwzięcia, pani Magdalena Majewska, zaprosiła do wspólnych sportowych zmagań wychowanków Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej w Kamiennej Górze.

W przygotowanych konkurencjach uczestniczyło 75 dzieci – zadaniem zawodników było m.in. trafić piłką do kosza czy pokonać slalom. Radość sprawiały skoki na piłce i na skakance. W czasie gdy  dzieci uczestniczyły w sportowej rywalizacji, rodzice grillowali pyszne kiełbaski. Dzięki temu, po wyczerpujących konkurencjach wszyscy mogli posilić się ciepłą kiełbaską z grilla. Dziękujemy rodzicom za pomoc!  Zdobyte pamiątkowe medale będą nam przypominały o dobrej zabawie w gronie przyjaciół!