Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Osiągnięcia w pierwszym półroczu 2011/2012

       W pierwszym półroczu 2011/2012 przeprowadziliśmy wiele działań wychowawczych i profilaktycznych, braliśmy udziła w akcjach zewnętrzynych oraz zawodach sportowych na różnych szczeblach.

Poniżej przedstawiamy krótką informację o tym, co działo się w naszej szkole w tym półroczu.


Akcje organizowane w naszej szkole:

  • VII Turniej Oratorski Czy w XXI wieku warto jeszcze czytać książki? Twój głos w sprawie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.
  • Wybory Samorządu Uczniowskiego
  • XI Festiwal Teatralny Zdrowym być
  • Pasowanie na ucznia
  • Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych
  • Akademie szkolne (Rocznica wybuchu II wojny światowej, Dzień Edukacji Narodowej, Rocznica odzyskania Niepodległości)
  • Andrzejkowe wróżby w bibliotece
  • Szkolna zabawa andrzejkowa
  • Dzień Papieski
  • Warsztaty dla rodziców
  • Konferencja finalizująca projekt Trzeba chcieć, by bezpieczna była Sieć
  • Przedstawienie anglojęzyczne Czerwony Kapturek na wesoło
  • Jasełka
  • Tematyczne lekcje wychowawcze i pogadanki
  • Pogadanki prowadzone przez PCK
  • Wystawy książek w bibliotece szkolnej
  • Akcja I ty możesz zostać Świętym Mikołajem - TPD
  • otkania z policjantami
  • dzień Życzliwości i Święto Pluszowego Misia
  • szkolna świetlica Smocza Łąka zrealizowa m.in.: spartakiadę świetlicową, 85 urodziny Kubusia Puchatka, Giełdę Kolekcjonerów, wieczór wróżb imagii, Turniej Wiedzy Omnibus i zabawę mikołajkową


Udział w akcjach zewnętrznych:

  • Sprzątanie Świata
  • Zbiórka nakrętek dla chorych dzieci
  • Zajęcia dla dziewcząt klas szóstych Między nami, kobietkami
  • Warsztaty dla uczniów w ramach projektu romskiego
  • Akcja Śniadanie daje moc - PCK
  • I Jarmarki Świąteczny Kamienna Góra - Świąteczna Kraina


Udział w konkursach:

nazwa konkursu laureat klasa miejsce
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Jan Paweł II Przyjaciel i Wychowawca Martyna Michalska 5a II
Powiatowy konkurs Skargi Książki Aleksandra Damasiewicz 6a III
Powiatowy konkurs na fotografię z wakacji - w ramach projektu Trzeba chcieć, by bezpieczna była Sieć Aleksander Mordarski 5f nagroda główna
Julia Szczepanek 4b laureat
Justyna Wysoczańska 5a laureat
Dariusz Smoleń 5a laureat
Emilia Kiryluk 5a laureat
Aleksandra Rogowska 6f laureat
Powiatowy Turniej Języka Niemieckiego dla klas 5 Karolina Adamczyk 5f II
Klaudia Kisiel 5f II
Paulina Sobota 5f II
Andżelika Podgajecka 5e III
Aleksandra Buława 5e III
Agnieszka Ciesielska 5e III
Powiatowy konkurs plastyczny Moja Rodzina Noemi Klimek 6a III
Natalia Czarnecka 4e wyróżnienie
Marcelina Czyż 4e wyróżnienie
Martyna Nieczyperowicz 4f wyróżnienie
A. Zdzińska 4f wyróżnienie
P. Regner 5c wyróżnienie
Kacper Romanowski 4a wyróżnienie
Quiz Gaz ziemny - paliwo ekologiczne - pod patronatem PGNiS Kacper Romanowski 4a I
Julia Potoniec 4a I
Martyna Bracławicz 4a II
Konrad Gawerda 4e III
Marcelina Czyż 4e wyróżnienie
Konkurs plastyczny Żyć bezpiecznie i ekologicznie z gazem ziemnym - pod patronatem PGNiS Klaudia Gałkowska 3b I
Aleksandra Karaczyn 3c II
Małgorzata Dorożyńska 3b III
Malwina Ferenc 3a
Julia Żabska 3c
Aleksandra Urbanek 3c
Justyna Mondzelewska 3c
Konkurs na legendę Żyć bezpiecznie i ekologicznie z gazem ziemnym - pod patronatem PGNiS Wiktor Starkowski 5b laureat
zDolny Ślązaczek Michał Borkowski 6d finalista
Bartłomiej Krupowicz 6b etap powiatowy
Natan Marczak 5a etap powiatowy



Udział w zawodach sportowych:


dyscyplina ranga zawodów zajęte miejsce
dwubój nowoczesny - chłopcy powiatowe II miejsce
dwubój nowoczesny - dziewczęta finał dolnośląski XII miejsce
badminton finał dolnośląski IX miejsce
koszykówka - chłopcy powiatowe IV miejsce
Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw o puchar starosty powiatowe I miejsce