SIATKARZE W KARPACZU

Karkonoska Akademia Siatkówki zaprosiła siatkarzy z naszej szkoły do Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Karpacza. Zawody odbyły się w niedzielę12 maja. W turnieju wystąpiło 40 zespołów: z Karpacza, Szklarskiej Poręby, Jeleniej Góry, Janowic Wielkich i liczna (10 drużyn) reprezentacja "Jedynki". Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach: siatkarskie "2" - rocznik 2008 i młodsi, dziewczynki i chłopcy, siatkarskie "3" - rocznik 2006 - 2007, dziewczynki i chłopcy. Młodzi siatkarze z klas sportowych zdobyli 6 medali.

Miejsca na podium zajęli: najmłodsze siatkarki, uczennice 2 klasy: Antonina Olszak i Magdalena Lema - 3 miejsce w kategorii siatkarskich "2" (wystąpiło 13 zespołów), Aleks Jarczewski, Jakub Andrzejczy i Dawid Niezgoda - 2 miejsce a Kacper Auksztulewicz i Fabian Rogal - 3 miejsce w kategorii siatkarskich "2" (wystąpiło 6 zespołów), Oliwier Zych, Tymoteusz Grzyb, Bartosz Smyda i Korneliusz Olszewski - 1 miejsce a Jakub Borkowski, Bartosz Adamczyk, Fabian Urbański i Oliwier Jarczewski - 3 miejsce w kategorii siatkarskich "3" (wystąpiło 8 zespołów), Katarzyna Pawłowska, Marcelina Majerska, Anna Kulas i Dominika Walczuk - 2 miejsce w kategorii siatkarskich "3" (wystąpiło 13 zespołów).

Wielkie gratulacje i brawa dla wszystkich uczestników i medalistów karkonoskiego turnieju.