Giełda kolekcjonerów

3 listopada 2011 roku, po wakacyjnej przerwie, po raz pierwszy w tym roku szkolnym odbyła się giełda kolekcjonerska w Świetlicy Szkolnej „Smocza Łąka”. Pomysłodawcą i organizatorem giełdy jest wychowawca świetlicy Grzegorz Tomaszewski.

Od wielu lat organizowane przez niego spotkania młodych zbieraczy różności cieszą się sporym zainteresowaniem dzieci. Tym razem młodzi kolekcjonerzy zaprezentowali zbiory widokówek, kart i żetonów z chipsów, kolekcjonerskich karteczek, monet, samochodów na resorach oraz czasopism młodzieżowych. Tradycyjnie w giełdzie uczestniczyli też wychowawcy świetlicy, prezentując zbiory książek historycznych z popularnej serii  „Z tygryskiem”, kart telefonicznych oraz banknotów. Jeden z banknotów ma już 107 lat!

Wszystkich chętnych do przedstawienia swoich zbiorów zapraszamy na kolejne giełdy!