Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze
Siatkarze z 6 F zostali mistrzami strefy jeleniogórskiej w 4 siatkarskich chłopców
Finał strefy odbyły się 29 marca w Lubaniu. Nasz zespół bronił tytuł mistrza z ubiegłego roku. W zawodach wystartowali również siatkarze z Krzeszowa.
WYNIKI SPOTKAŃ:
Gr. A
SP 1 Kamienna Góra - SP 2 Lubań 2:0 (9,9)
SP Mirsk - SP Jerzmanki 2:0 (10,8)
SP 1 Kamienna Góra - SP Mirsk 2:0 (6,12)
SP 2 Lubań - SP Jerzmanki 2:1 (5,-12,4)
SP 1 Kamienna Góra - SP Jerzmanki 2:0 (6,5)
SP 2 Lubań - SP Mirsk 2:0 (7,10)
Gr. B
SP Barcinek - SP Iwiny 1:2 (-3,5,-8)
SP Smolnik - SP Krzeszów 0:2 (-15,-10)
SP Barcinek - SP Smolnik 1:2 (-6,12,-9)
SP Iwiny - SP Krzeszów 2:1 (10,-7,5)
SP Barcinek - SP Krzeszów 0:2 (-16,-7)
SP Iwiny - SP Smolnik 2:0 (12,15)
Gr. A
SP 1 Kamienna Góra - SP 2 Lubań 2:0 (9,9)
SP Mirsk - SP Jerzmanki 2:0 (10,8)
SP 1 Kamienna Góra - SP Mirsk 2:0 (6,12)
SP 2 Lubań - SP Jerzmanki 2:1 (5,-12,4)
SP 1 Kamienna Góra - SP Jerzmanki 2:0 (6,5)
SP 2 Lubań - SP Mirsk 2:0 (7,10)
Gr. B
SP Barcinek - SP Iwiny 1:2 (-3,5,-8)
SP Smolnik - SP Krzeszów 0:2 (-15,-10)
SP Barcinek - SP Smolnik 1:2 (-6,12,-9)
SP Iwiny - SP Krzeszów 2:1 (10,-7,5)
SP Barcinek - SP Krzeszów 0:2 (-16,-7)
SP Iwiny - SP Smolnik 2:0 (12,15)
Półfinały:
SP 1 Kamienna Góra - SP Krzeszów 2:0 (3,13)
SP 2 Lubań - SP Iwiny 2:0 (15,11)
o VII miejsce
SP Jerzmanki - SP Barcinek 0:2 (-9,-13)
o V miejsce
SP Mirsk - SP Smolnik 2:1 (-13,9,10)
o III miejsce
SP Iwiny - SP Krzeszów 2:1 (18,-15,8)
o I miejsce
SP 2 Lubań - SP 1 Kamienna Góra 0:2 (-6,-4)
SP 2 Lubań - SP Iwiny 2:0 (15,11)
o VII miejsce
SP Jerzmanki - SP Barcinek 0:2 (-9,-13)
o V miejsce
SP Mirsk - SP Smolnik 2:1 (-13,9,10)
o III miejsce
SP Iwiny - SP Krzeszów 2:1 (18,-15,8)
o I miejsce
SP 2 Lubań - SP 1 Kamienna Góra 0:2 (-6,-4)
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA :
1. SP 1 Kamienna Góra
2. SP 2 Lubań
3. SP Iwiny
4. SP Krzeszów
5. SP Mirsk
6. SP Smolnik
7. SP Barcinek
8. SP Jerzmanki
1. SP 1 Kamienna Góra
2. SP 2 Lubań
3. SP Iwiny
4. SP Krzeszów
5. SP Mirsk
6. SP Smolnik
7. SP Barcinek
8. SP Jerzmanki
Jedynka awansowała do finału wojewódzkiego.
Mistrzowski skład SP 1 Kamienna Góra: Antoszczak Marcel, Zych Oliwier, Grzyb Tymoteusz, Smyda Bartosz, Białas Adrian, Biroś Kacper, Olszewski Korneliusz, Lewicki Fabian, Schabiński Szymon, Regewicz Miłosz, Olczak Jakub.