Wyszukiwarka

Nasze siatkarki zajęły czwarte miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Zawody odbyły się 27 marca w Świdnicy. W finale wystąpiły cztery najlepsze zespoły - mistrzynie stref. Losowanie zdecydowało o parach półfinałowych. W pierwszym meczu SP 97 z Wrocławia pokonała SP 8 z Lubina. W drugim półfinale „jedynka” uległa SP 105 ze Świdnicy. W meczu o trzecie miejsce, lepsze od naszych dziewcząt okazały się siatkarki z Lubina. W finale 97 z Wrocławia pokonała Świdnicę. Wszystkie mecze zakończyły się wynikiem 2 : 0 w setach. Kapitan zespołu - Oliwia Karska znalazła się w gronie czterech najlepszych zawodniczek turnieju.

Dla dziewcząt z „jedynki” udział w finale dolnośląskim to duży sukces. Sezon siatkarski w rozgrywkach szkolnych zakończyły na czwartym miejscu w województwie.

„Jedynka” wystąpiła w składzie: Oliwia Karska, Dominika Lema, Amelia Lembowicz, Dominika Druciak, Aleksandra Burska, Karolina Auksztulewicz, Hanna Murawska, Maja Idek, Emilia Okrzejska, Oliwia Tomaszewska, Kinga Skrzydlewska, Martyna Szymczak, Oliwia Bieńkowska, Oliwia Gajda, oraz nieobecne na turnieju finałowym: Maja Olszak i Amelia Gierszewska – Żelasko.

GRATULACJE, GRATULACJE I JESZCZE RAZ WIELKIE GRATULACJE !!!