Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Mistrzostwa Szkoły w narciarstwie zjazdowym

2012-02-24

Duże zainteresowanie narciarstwem wśród naszych uczniów, ładna zima i gościnny ośrodek narciarski w Czarnowie, spowodowały organizację zimowych zawodów. 22 lutego, miłośnicy zjazdu na dwóch deskach, rywalizowali w szkolnych mistrzostwach. Na starcie slalomu giganta stanęło 27 zawodników - uczniów z klas I – VI. Wszyscy spisali się wyśmienicie, każdy ukończył zmagania i z satysfakcją odebrał gratulacje. Najlepsi zawodnicy w swoich kategoriach otrzymali puchary, a pierwsza trójka pamiątkowe dyplomy.  Za zwycięstwo, którym było wzięcie udziału i ukończenie zawodów, wszyscy otrzymali słodki upominek.

Organizatorzy szkolnych zawodów dziękują gospodarzom ośrodka w Czarnowie, za przyjazną atmosferę, pomoc uczniom przy wyciągu i przygotowanie trasy slalomu.
Do zobaczenia na następnych zawodach narciarskich.  


A oto klasyfikacja końcowa:

KATEGORIA: DZIEWCZĘTA KL. 1-3


MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO KLASA I CZAS II CZAS WYNIK
1 Dominika Lema 1b 27,89 28,53 56,42
2 Agata Pałkiewicz 2b 29,05 27,92 56,97
3 Amelia Filipiak 2b 28,61 28,96 57,57
4 Magdalena Myśliwiec 3d 31,30 32,65 63,95
5 Paulina Adamczyk 3a 32,77 32,82 64,59
6 Hanna Murawska 1e 32,22 33,01 65,23
7 Dominika Druciak 1b 39,30 38,35 77,65
8 Kamila Gajo 3a 38,39 41,31 79,70

KATEGROIA: CHŁOPCY KL. 1- 3

MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO KLASA I CZAS II CZAS WYNIK
1 Remigiusz Bodziony
3d 32,25 32,54 64,79
2 Marcel Urban
3a 33,64 33,32 66,96

KATEGORIA: DZIEWCZĘTA KL. 4-6

MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO KLASA I CZAS II CZAS WYNIK
1 Weronika Trembacz
6f 28,34 29,46 57,80
2 Natalia Bandyk
6f 32,77 33,63 66,40
3 Anna Druciak
4f 33,33 33,83 67,16

KATEGROIA: CHŁOPCY KL. 4-6

MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO KLASA I CZAS II CZAS WYNIK
1 Jakub Kuklis
4f 21,75 28,53 56,42
2 Kacper Korpikiewicz
6f 29,05 27,92 56,97
3 Adam Szawłowski
2b 28,61 28,96 57,57
4 Krzysztof Strukowski 3d 31,30 32,65 63,95
5 Konrad Pazgan
3a 32,77 32,82 64,59
6 Jakub Cieslik
1e 32,22 33,01 65,23
7 Dariusz Smoleń
1b 39,30 38,35 77,65
8 Patryk Ogórek 3a 38,39 41,31 79,70
9 Piotr Mader 5f 29,98 29,91 59,89
10 Filip Fryzowicz 4f 31,56 31,38 62,94
11 Wiktor Kohut 4a 33,38 32,69 66,07
12 Maciej Kwaśniewski 5b 34,21 33,34 67,55
13 Jakub Bieniek 4a 35,00 35,13 70,13
14 Bartłomiej Bocheński 4e 25,91 1.06,66 1.32,57

Tekst: Zbigniew Lema

Foto: Grzegorz Tomaszewski

Galeria