Wszystkie Kolory Świata w naszej szkole

„Uszyj laleczkę i daj dzieciom nadzieję” - pod takim hasłem nasza szkoła przystąpiła do Projektu UNICEF ,,Wszystkie kolory Świata”.

W ramach projektu uczniowie szkoły samodzielnie wykonali niezwykłe szmaciane laleczki, które są nie tylko zabawką, ale mają szczególną moc- moc pomagania. Każda z nich może uratować życie dziecka w Sierra Leone.

13 stycznia br. na terenie szkoły odbył się wybór najoryginalniejszej z nich. W głosowaniu brali udział uczniowie i nauczyciele. Wybrano laleczkę, którą wykonała klasa Va .Do 20 lutego bierze ona udział w konkursie prowadzonym na Facebooku na oficjalnej stronie UNICEF. Klikając pod jej zdjęciem można oddać swój głos. http://www.facebook.com/unicefpolska?sk=app_364633723550799

15 lutego br. od godziny 13.30 w szkole odbędzie się wystawa laleczek. W tym dniu każdy będzie mógł wybrać laleczkę, zaopiekować się nią, a jednocześnie uratować życie prawdziwemu dziecku przekazując na ten cel darowiznę (min. 10 zł) Organizatorzy serdecznie zapraszają rodziców, dziadków i opiekunów uczniów. Akcję koordynują opiekunki S.K. PCK - E. Nowak i B. Bugańska.