2. TURNIEJ KINDER PLUS SPORT

4 F na drugim turnieju w Kinder Plus Sport.
18 marca silna grupa młodych siatkarzy z klasy 4 F pojechała do Oławy. W drugim turnieju eliminacyjnym Kinder Plus Sport walczyli o awans do finału wojewódzkiego.

Największą niespodziankę, zajmując 3. miejsce, sprawili: Szymon Schabiński, Adrian Białas i Oliwer Zych. Na 6. miejscu zawody zakończyli: Bartosz Smyda, Marcel Antoszczak i Kacper Biroś. Te dwa zespoły zapewniły sobie udział w finale ośmiu najlepszych. Do pełnego sukcesu zabrakło bardzo niewiele. Trzeci zespół: Tymoteusz Grzyb, Kornel Olszewski i Fabian Lewicki, po dwóch turniejach zajęli 9. miejsce i zabraknie ich w finale. W turniejach startowało ponad 30 zespołów. Tak wysokie miejsca naszych siatkarzy i awans do finału dwóch zespołów jest wielkim sukcesem młodych zawodników z klas sportowych. Życzymy powodzenie w wielkim finale.

Autor: Z.L.