Wyszukiwarka

SIATKARSKIE "3" CHŁOPCÓW - FINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

Dziś 17 marca 2017 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Smolniku rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w siatkarskich trójkach chłopców.

W turnieju wzięło udział 7 najlepszych drużyn wyłonionych z eliminacji powiatowych. "Jedynkowa" reprezentacja wystąpiła dziś w trudnej roli obrońcy tytułu Mistrzów Strefy sprzed roku. Nasza drużyna przez cały turniej przebrnęła jak dobrze naoliwiona maszyna. Z meczu na mecz grała coraz pewniej, a co najważniejsze skuteczniej. Nasi młodzi siatkarze wszystkie swoje mecze grupowe (z SP Smolnik, SP Pieńsk i SP Jelenia Góra) wygrali po 2:0 w setach.
W półfinale z SP Giebułtów chłopcy jeszcze bardziej podkręcili tempo gry i pewnie pokonali rywali 2:0.
W finale natomiast dzięki mocnej zagrywce, ale również dzięki wspaniałemu dopingowi stworzonemu przez drużynę SP-2 Kamienna Góra,  po raz drugi dziś pokonali rówieśników ze Smolnika i bez straty seta w całym turnieju zajęli 1. miejsce.
Skład SP-1: Alan Marciniak, Marcel Murawski, Rafał Koralewski, Jakub Gądek, Damian Prokopowicz, Oktawian Pakiet, Seweryn Urbanek, Bartosz Obidowski. Trener: Andrzej Cukier.

Ekipa SP-2 Kamienna Góra ostatecznie zajęła dziś 6. miejsce.
Finał Dolnośląski zaplanowany jest na 6. kwietnia. Trzymajmy mocno kciuki za naszych.