Cieszymy się, że razem z nami zmienialiście świat na lepsze!

Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom,  którzy aktywnie włączyli się do pomocy wybranej rodzinie z Kamiennej Góry.

Dzięki Państwa dobroci udało nam się przekazać 42 paczki w których znalazły się:
- artykułu chemiczne,
- artykuły żywnościowe,
- artykuły papiernicze,
- zabawki,
- ubrania.

Oprócz tego rodzinie przekazane zostały meble kuchenne, pokojowe oraz łóżeczko dziecięce. Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczek.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki

Pani Beata nie kryła łez wzruszenia. Rodzina okazała ogromną wdzięczność za tak wielką pomoc i ogromne serce i zaangażowanie. Wszystkie potrzeby rodziny zostały spełnione. 7 letnia Sylwia widząc ilość paczek, która powiększała się z minuty na minutę, mówiła do Pani Beaty: "mamo, wyczaiłam prezent dla siebie". Dzieci nie mogły uwierzyć, że wszystkie zabawki, słodycze i piękne ubranka są dla nich, radość była ogromna, a 3 letniej Martynie wielką frajdę sprawiły małe szczoteczki do zębów.

Rodzina dziękuje bardzo za pomoc i zaangażowanie, a przede wszystkim zorganizowanie tak wspaniałej paczki dla rodziny Pani Beaty, za spełnienie wszystkich potrzeb w tym umeblowanie mieszkania. Dziękuję z całego serca. Mam nadzieję, że spotkamy się za rok.

Autor: Monika Czyż & Katarzyna Sawicka