BRAWO MY! Udało się!!!

Dzięki zaangażowaniu społeczności naszej Szkoły, czyli uczniów, rodziców, nauczycieli, a także przemiłych pań bibliotekarek i pani szatniarki - naprawdę nam się udało!

W czwartek, 24 listopada, podczas akcji „Odmładzamy naszą bibliotekę” zebraliśmy całą kwotę potrzebną na zakup 28 „Czarnych młynów” autorstwa Marcina Szczygielskiego.

Co więcej - wystarczyło także na kilkanaście innych - nowych, pachnących jeszcze drukarnią, lektur.

„Odmładzanie biblioteki” to inicjatywa głównie dwóch klas: 6b i 5a, a także Samorządu Uczniowskiego (pod opieką p. Eweliny Wielochy i p. A. Szewczyk).

Sukces jest namacalnyUśmiech  Książki czekają już na Was w bibliotece.

Wszystkim, którzy wspierali i pomagali, zwłaszcza w formie pysznych ciast, ciasteczek, babeczek i innych andrzejkowych niespodzianek, serdecznie dziękujemy!

HIP! HIP! HURA!!!

Autor: Anna Wnuk