KIBICOWALI WÓJCIK

W środę (30 listopada) dwoje nauczycieli wychowania fizycznego z naszej szkoły – Zbigniew Lema i Sławomir Skotarczak zabrali klasę sportową 4f oraz młode siatkarki z klas sportowych -  5f i 6f do wrocławskiej Hali Orbita na pojedynek Orlen Ligi pomiędzy Impelem Wrocław i Muszynianką Muszyna. W zespole gości wystąpiła wychowanka „Jedynki” Aleksandra Wójcik.

Gospodynie z Impelu były faworytkami i nie zawiodły swojej publiczności, wygrywając 3:1 (25:19, 20:25, 25:22, 25:11). Aleksandra Wójcik wyszła w podstawowym składzie Polskiego Cukru Muszynianki i tylko na chwilę opuściła parkiet. Ola przez całe spotkanie była bombardowana zagrywkami, ale spisała się na przyjęciu lepiej niż dobrze. Kamiennogórzanka okazała się najskuteczniejszą zawodniczką Muszyny, gromadząc 13 „oczek”. MVP środowej potyczki została środkowa Impelu - Kąkolewska (19 punktów).

Po meczu Ola z chęcią rozdawała młodszym koleżankom i kolegom (na zdjęciu) ze swojej byłej szkoły autografy i chętnie pozowała do zdjęć.