ŚWIĘTO BIBLIOTEKI

Tradycyjnie w październiku biblioteka szkolna obchodzi swoje święto. W tym roku świętowaliśmy pod hasłem „Książka to dopiero początek”.

Starsze i młodsze klasy oraz ich wychowawcy pomogli nam stworzyć jesienne drzewo pełne życzeń, które okazale prezentowało się na szkolnym korytarzu przed biblioteką. A że rok 2016 jest rokiem poświęconym Henrykowi Sienkiewiczowi wszyscy mogli dowiedzieć się co nieco o naszym nobliście. Nie lada atrakcją było Oglądanie na dywanie. Na każdej przerwie, tuż przed weekendem, każdy miał okazję zrelaksować się i obejrzeć w czytelni ekranizację chyba najbardziej znanej powieści H. Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy”. Święto biblioteki nie obeszłoby się bez małej dawki emocji. Kilkadziesiąt osób przystąpiło do konkursu „Co do czego?”

Oto laureaci i wyróżnieni:

klasy 1-3 Krzysztof Miśkowicz (3d), Joanna Adamczyk (3b);

wyróżnienie: Zofia Chodasiewicz (3d)

klasy 4-6 Julia Wojtaszek (5c), Wiktoria Wańczyk  (5a), Kalina Wilk (5a)

Uczniom, nauczycielom i rodzicom z całego serca dziękujemy za życzenia.