Medale w warcabowych rozgrywkach

W ostatnią sobotę 6 grudnia w Domu Kultury w Krzeszowie rozegrano II Turniej Mikołajkowy dla dzieci i seniorów w warcabach 100-polowych. Przy stołach zasiadło 28 zawodników z Krzeszowa, Kamiennej Góry, Lipienicy i Ptaszkowa.

W roczniku 2002-2004 najlepszy był uczeń gimnazjum Michał Obidowski z 12 pkt, który wyprzedził Dawida Nowaka ze SP nr 1 w Kamiennej Górze i Mateusza Chlebosza z Krzeszowa.

Wśród czwartoklasistek najlepszą okazała się Oliwia Tomaszewska przed Oliwią Kokoszą i Alicją Antoszczak. W grupie wiekowej chłopców (rocznik 2005) triumfował Kacper Czyński (na zdjęciu). Pozostałe miejsca na podium przypadły Fabianowi Skoczylasowi z Czadrowa i Michałowi Czyńskiemu. W młodszej grupie wiekowej (2006-2007) wygrał Antoni Maziakowski z z naszej szkoły przed Stanisławem Wondołowskim i Filipem Turskim (obaj z Krzeszowa).

Pierwsze miejsce w gronie seniorów zajął Mariusz Nowak z Kamiennej Góry, natomiast jedyną kobietą była Anna Bogusz z „jedynki”.

Autor: G. Tomaszewski