Wyniki z powiatu

30 października, w Pisarzowicach odbyły się zawody powiatowe w badmintonie. Po krótkim okresie przygotowań, w mistrzostwach powiatu wystąpili reprezentanci naszej szkoły.

W kategorii dziewcząt i chłopców rywalizowało pięć zespołów. Dziewczęta: Agata Pałkiewicz, Amelia Filipiak i Sara Gierszewska pokonały wszystkie przeciwniczki, wygrywając w meczach po 3 – 0. Zajęły pierwsze miejsce i wywalczyły awans do mistrzostw strefy jeleniogórskiej.

Chłopcy w składzie: Jakub Myjak, Krystian Tomczak i Kacper Olbert spisali się bardzo dobrze w trzech spotkaniach, w których wygrali 3 – 0. W decydującym meczu z SP 2, stoczyli wyrównany i emocjonujący pojedynek. Niestety ulegli 2 do 3 w całym meczu i ostatecznie w zawodach zajęli drugie miejsce.

Gratulujemy udanego startu i życzymy sukcesu w zawodach wyższego szczebla.

Ostateczna klasyfikacja zawodów.

Dziewczęta: 1 m. – SP 1 Kamienna Góra