Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze

SIATKARSKIE DWÓJKI, SIATKARSKIE TRÓJKI

15 marca to dzień udanego debiutu w zawodach międzyszkolnych dla najmłodszych siatkarzy z klasy sportowej 4F. W zawodach miejskich wywalczyli swoje pierwsze złoto. Na boisku gospodarzy zawodów, nasi chłopcy pokonali rywali z kamiennogórskiej dwójki 2:0 w setach. W zawodach brała udział cała grupa chłopców z klasy 4F. Awans do zawodów powiatowych wywalczyli: Dominik Szampera, Antoni Petruk, Radosław Łukowski, Tomasz Andrzejewski, Oliwier Matys i Oliwier Boroń. Wszyscy chłopcy mieli okazję zaprezentować się na boisku i pokazać siatkarskie umiejętności. Przeżyli swoją pierwszą sportową przygodę i zdobyli boiskowe doświadczenie. Wielkie gratulacje dla całej grupy.

Jednocześnie z rywalizacją chłopców odbyły się zawody dziewcząt w "3" siatkarskich. Zespół z jedynki zagrał mecz przeciwko siatkarkom z kamiennogórskiej dwójki. Mimo przegranej 1:2 w setach, awansował do zawodów powiatowych i będzie miał okazję do rewanżu. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Lema Magdalena, Olszak Antonina, Sawicka Zofia, Atta Yasmin, Klimek Olivia, Drzewiecka Maja, Czyż Michalina.
Obydwu drużynom życzymy powodzenia i sukcesu w następnych zawodach.