Święta, święta, święta ...

Serdecznie dziękuję uczniom z klasy VII b za przygotowanie krótkiego przedstawienia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Sytuacja, w której obecnie się znajdujemy nie należy do najłatwiejszych. Każde działanie wymaga dodatkowego zaangażowania. Tym bardziej jestem dumna z moich uczniów, którzy poświęcili swój wolny czas i przygotowali dla wszystkich świąteczną niespodziankę.

Dziękuję także Pani Iwonie Niemas za przygotowanie dekoracji oraz Panu Bogdanowi Ławrowskiemu za oprawę muzyczną do pastorałki pt. ”Dziś wszystkim z nas Bóg narodził się”, do której miałam przyjemność zaśpiewać.

Mam nadzieję, że zamieszczony film pozwoli nam poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia oraz skłoni nas do refleksji na temat tego, co w życiu jest najważniejsze.

Aneta Szewczyk