Śniadanie, że u la la!

Pierwsze śniadanie jest dla dzieci najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Badania potwierdzają, że uczniowie, którzy spożywają prawidłowo skomponowane śniadanie szybciej pracują na lekcjach, popełniają mniej błędów, mają więcej pomysłów i uzyskują lepsze wyniki w testach na sprawność fizyczną.

Wiedzą o tym laureaci szkolnego konkursu „Śniadanie, że u la la”, którzy 8 listopada, w Dniu Zdrowego Śniadania, będą mogli pozwolić sobie na nieśpieszny poranny posiłek i szepnąć: stoliczku nakryj się! Uśmiech

Gratulujemy uczniom: Oliwierowi Matujzo (2c) i Martynie Rochnowskiej (7f)! Gratulujemy też nauczycielce: pani Iwonie Niemas! Fotki Waszych śniadań aktywowały ślinianki konkursowego jury, dlatego stoliki śniadaniowe trafią właśnie do Was!

Brawa i dla wyróżnionych: Zuzanny Mordarskiej (1a), Marcela Gajka (4b), Marceliny Mordarskiej (6e), Magdaleny Wojtaszek (7e) – jadacie zdrowo i apetycznie! Dla Was – podkładki śniadaniowe!

A my wszyscy -  nie zapominajmy, że… ŚNIADANIE DAJE MOC!!! Uśmiech

Pzdr,